Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dün izin günü olduğu için fazla giremedim nete

Bayağı kaynatmışınız bakıyorum da

Sinan Merhaba; Bugün senin işle oldukça yoğundur herhalde

İnşallah her günümüz bayram günü gibi olur..

Bende öğleden sonra kaçıcam kısmetse..
Tüm garaj sakinlerinin hayırlı, huzurlu, sağlıklı, bereketli, mutlu bir bayram geçirmesini Yüce Allah(cc) dan temenni ederim..

Hayırlı bayramlar şimdiden hepinize :)
Görüşemez isek iyi bayramlar Niyazi
Sevdiklerinle ve Ailenle Nice Huzurlu, Sağlıklı ve Mutlu Bayramlara

evet murat abi

başım ağrıyor hemde çookk.
dün gece tohanede aslanlar ın maçından sonra destek olsun diye civcivleri de izleyelim derken saat oldu 12.eve git yat 1 saat 4 kalk.sahurdan sonra yat 6:30 geri kalk. ve yoğun bir güne başla.
bugün akşam olurmu bilmem

evet murat abi

başım ağrıyor hemde çookk.
dün gece tohanede aslanlar ın maçından sonra destek olsun diye civcivleri de izleyelim derken saat oldu 12.eve git yat 1 saat 4 kalk.sahurdan sonra yat 6:30 geri kalk. ve yoğun bir güne başla.
bugün akşam olurmu bilmem

biter biter Sinanım Bak öğlen oldu bile.. Cuma namazından sonra zaman daha hızlı geçiyor..
Ayrıca zaman geçtikte yaşlanıyoz bırak yavaş gitsin :)

valla her namazdan sonra özellikle cuma namazını kıldıktan sonra pek bir keyifli oluyorum.. Üzerimden büyük bir sorumluluk kalkmış gibi.. Tatil moduna girdim artık (memur adamız ya) :D

herkeste tatlı bir heyecan mevcut bende senelerdir aracımıza güvenemiyordum şimdi royalin verdiği huzurla inş pzartesi sabahı ailece bursaya gidecez netten haritalardan baktım ekrandan foto çektim:) yolda bakarım:)
bir ay boyunca görevimizi yerine getirdik pazar sabahı namazdan sonraki kahvaltı tadı hazzı herşeye bedel.

Geri