Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
merhabalar herkese öncelikle iyi bayramlarr.. bende 2009model bir opel combo 1,7 cdti kullanıcısıyımm. aracım daha 5000 de. otobanda son gaz giderken devir saati 4000 den yukarı cıkmıyor bu sizlerin araclarınız da da oluyor mu? sizlere ilk sorum bu olacakk.
sonra da ben aracıma xenon yaptırmak istiyordum ve bunu babamla paylastım babamda ertesi gün gitmiş servise phılıps beyaz ampul takmışlar parklar+kısalar+sisler ve 180tl almışlar hepsine. sizde ampullerin artı ve eksi yönleri nelerdir paylasırsanız sevinirimm.
şimdiden teşekkür ederimm. iyi sabahlarr

öncelikle aramıza hoşgeldin
arabanı güle güle kullan
hız konusuna gelince bende de 2009 1.7 combo var ama dediğin problem bende olmuyor ve 205 gördü benim combo
ampul olayına gelince servis garantiden çıkmasın diye ampul takıyor sormuştum ama xenon kadar performanslı olmuyor

Aleykümselam Sinan Günaydınnn

Yunus aramıza hoşgeldinnnn
Herkesin geçmiş bayramını en içten dileklerimle kutlarım..
Rabbim bi dahakine sağlıklı sıhhatli kavuşturur inşallahhhh..

işte geldik ekmek teknesine yine yeniden garajın kepenk boşluklarını aralayalım tüm dostlara saygımızı sevgimizi sunalım herkesin bayram tatili inş sağlık afiyetle güzelliklerle geçmiştir.

yeşil şehir bursa gezisi tadı damağımızda kaldı biraz fotoğraf çektim makine evde kaldı yarın eklemeler yaparım.

yasinim ve niyazi abim saygılar sevgiler özledim kısa sürede olsa ayrı kaldık.

bu arada garajımıza yeni katılan yunus arkadaşımızda hoşgelmiş sefalar getirmiş.

selamın alayküm sevgili dostlar.Hepinizin geçmiş bayramını kutlar.sağlık ve esenlikler dilerim.umarım güzel ve mutlu bir tatil geçirmişsinizdir.

Geri