Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aleykümselam candan şükür bugünlere sabrettik çayımıza kavuştuk:)
sende iyisindir inş samsunda havalar nasıldı bursada gece ayaz çıkıyor gündüz insan sıcaktan terliyor istanbula alışan birisi oralarda şifayı kapıverir.

aleyküm selam candan abi hoşgeldin bizler iyiyiz inşallah sende iyisindir abi güzel bi bayram tatili geçirmişsindir inşallah

nihat abim seninde güzel fotolarını yarın sabırsızlıkla bekliycez :)

Aleykümselammmm Candan YAsin :) Nihat abimmmm

İyiyiz hamd olsun keyifler yerinde

Bugün birkaç resim ekleyecem inşallah aracımın benim yaptığımız pekmezin :D

eklede iştahımız açılsın niyazi abim:)

combolarımızla doğanın içinde iken foto çekmek ayrı bir zevk arka fonda dağlar barajlar olunca dahada güzel oluyor araçlarımız.

dün bayram trafiği inanılmazdı giderken dört satte gittim gelirken altı satte geldim mecbur kalmadıkça böyle durumlarda hiç yola çıkmamak gerek ama işte kısa izin sürelerinde mecburiyette oluyor.

Bayramın 2. günü üzüm bağına gittik. Üzüm topladık.. Üzümü ezdikkk suyunu çıkardıkkk :) 3. günü kaynattık vee pekmezz yaptık.. Sölemesi ayıp :)

Aracımın bir kaç tane gece ışıklar açık çekilmiş fotoları.. Tek sıkıntım geri vites ışığı güzel görünüyor amaa orjinal ampul gibi güzel aydınlatmıyor.. Diğerleri çok güzel bana göre :D

veeee Beyşehir göl kenarında BALIK (Beyşehir göl sazanı ve levrek flato) ziyafeti.. Yemeğe hakkını veren grup üyeleri soldan ben, kayınçom ve bacanak :D..

ohhhh afiyet olsun niyazi abi iştahımı açtın yemekhanenin yolunu unutmuştum sayende gidemde iştahılıca götürem yemekleri.

abi ledlerde harika sen gibi bende en kısa sürede beyaz ışık yaparım aracım ışık veren her yerini:)

Bayramın 2. günü üzüm bağına gittik. Üzüm topladık.. Üzümü ezdikkk suyunu çıkardıkkk :) 3. günü kaynattık vee pekmezz yaptık.. Sölemesi ayıp :)

Aracımın bir kaç tane gece ışıklar açık çekilmiş fotoları.. Tek sıkıntım geri vites ışığı güzel görünüyor amaa orjinal ampul gibi güzel aydınlatmıyor.. Diğerleri çok güzel bana göre :D

veeee Beyşehir göl kenarında BALIK (Beyşehir göl sazanı ve levrek flato) ziyafeti.. Yemeğe hakkını veren grup üyeleri soldan ben, kayınçom ve bacanak :D..

niyazi abim afiyet olsun güzel günler geçirmişsin belli oldu :)
ışık konusuna gelince geri vites ışıkları orjinali kadar gerçekten parlatmıyor ona çözüm arıyorum bende eğer bulursam paylaşıcam :)

yasin kardeşim corsa başlığında yazdım ancak görmemen normal burdanda yazıyım sonar ları alacağım yer ile görüştüm az önce sinyal duyları çıkmıyormuş. Orjinal farların sinyal duyları kullanılıyor dedi. Sende sinyal duyunu orjinal farlarınkinimi kullandın birebir oturdumu?

niyazi abim afiyet olsun güzel günler geçirmişsin belli oldu :)
ışık konusuna gelince geri vites ışıkları orjinali kadar gerçekten parlatmıyor ona çözüm arıyorum bende eğer bulursam paylaşıcam :)

Çözümü sabırsızlıkla bekliyorum.. Şöle yanınca geriyide gündüz gibi aydınlatan bir geri vites lambası :D

Geri