Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1- SeSSiz (CaDDe 16 MeKan YerAltı...)
2- Combo_Murat (İstanbul)
3- Lazkoqat (İstanbul)
4- Commagene02 (KahramanMaraş)
5- Sinan1 (İstanbul)
6- Xaefofabb (İzmit-Karamürsel)
7- Efe16 (CaDDe 16 MeKan YerAltı...)
8- Tunerman (Ankara)
9- Lkm_Gsi (İstanbul)
10 cmb (Ankara)
11- canata7 (Ankara)
12-Baymustang (İstanbul)
13-İberay(Yatağan-Ağrı)
14-Aral(Çanakkale)
15-nihavent (istanbul)

nihat bey hadi hayırlı olsun.

Sinan Bey tşk ederim sizlerin arasında bulunmak gurur veriyor bana mangallı günlerde görüşmek üzere..

Mangal dedinizde aklıma geldi.arkadaşlarla bugün izmit kartepe ye gidecektik hanımlar ve çocukları alıp ama kısmet olmadı kar üstünde mangal yakacaktık. fakat iki gündür benim ufaklıklar çok hasta erteledik.küçük olanı boranşit,büyük olanıda soğuk algınlığı.
çok üzzülüyorum çocuklarımı o halde görünce.sürekli ağlıyorlar,3 güdür iğne vurduruyoruz.daha 4gün var iğnenin bitmesine.aman sizler dikkat edin.hem kendinize hem çocuklara.

Sinan bey çocuklar için çok üzüldüm geçmiş olsun şifasını verir yaradan.

bizlerde daha dikkat etmeliyiz çocuklar yaz günleri gibi koşturmaca içersinde kalıp inanılmaz terliyorlar ve arkasından bu günümüz hastalığı olan üst solunum yollarını tetikliyorlar en kısa sürede inş yavrularınız sağlıklarına kavuşur.

can bey merhaba geçmiş günlere bakarak garaj oldukça sessiz sanırım soğuklar etki yaptı ben güneşi bekliyorum temizlik ve fotoğraf çekimi için ama henüz kendilerini göremedik.

Mangal dedinizde aklıma geldi.arkadaşlarla bugün izmit kartepe ye gidecektik hanımlar ve çocukları alıp ama kısmet olmadı kar üstünde mangal yakacaktık. fakat iki gündür benim ufaklıklar çok hasta erteledik.küçük olanı boranşit,büyük olanıda soğuk algınlığı.
çok üzzülüyorum çocuklarımı o halde görünce.sürekli ağlıyorlar,3 güdür iğne vurduruyoruz.daha 4gün var iğnenin bitmesine.aman sizler dikkat edin.hem kendinize hem çocuklara.
Sevgili Sinan çok geçmiş olsun
Yüce Mevlam Acil Şifalar Versin
Sevgilerle

Geri