Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırlı Cumalar Herkese Nihayet Hafta ßitti.!:) Pazar Günü ßuluşmamız Var Ama Öncesinde Eskişehire Gidip Gelicez Kazasız ßelasız Gider Geliriz İnşallah..!

Hayırlı Cumalar Garaj. Comboya çok değişik şeyler yapıyorum. Yakında paylaşırım.

hayırlı akşamlar garaj sakinleri...haftasonu geldi herkese iyi tatiller...işler bozuk olduğundan biz 10 gün zorunlu izine ayrıldık:(...ek olarak 340 kişiyi işten çıkardılar..:(umarım en kısa zamanda işler düzelir...tüm dünya rahat nefes alır...

Bu sene işler açılacak gb durmuyor :( inşallah hepimiz için hayırlı olur ama yorumlar ve gidişat pek iyi durmuyor ...

Herkese iyi geceler...

Murat YAVUZ

merhabalar combo garage ahalisi arabalarınızın değerini bilin ben bir iki defa kullandım çok hoşuma gitmişti fakat kısmet zafira oldu ne diyelim herkese kazsız belasız sürüşler ve hayırlı helal kazançlar dilerim ve bu arada bizim zafira sayfasınada bekleriz....

Günaydın yağmurlu hatta azcık sulu karlı İstanbul sabahından tüm garaja sevgiler saygılar.

bu arada Murat abi Sinan kardeşim tiyatroya gelirseniz haber edin muhabbet eder konuşuruz.

günaydın garaj....aynı hava durumu bursa için de geçerli kar kendini göstermeye başladı ....

Geri