Coralla mı Astra sedan mı ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emkad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emkad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar sizce Coralla 4d4 Elegant mı yoksa Astra ctdı Cosmo mu siz olsanız hangisini ve neden alırdınız yorumlarınızı beklıyorum:confused:

ben corolla alırdım. cunku arabayı gerçekten ederinden lux gozukur sekılde dızayn etmişler. sedan astra da o kalıteyı goremedım dışardan bakınca. iç dizayn a bakınca astra gerçekten guzel ama corolla en azından yeni kasa. astra var olan kasayı gerdirip uzattılar.

Bence Corolla her açıdan ağır basar Astra Sedan a göre. İçi de gayet kaliteli ve rahat.

Çok arabayı dağa bayıra doğru sürmüyorsan sıklıkla şehir içinde kullanıcaksan Corolla al derim çünkü asfalt arabası süspansiyonları daha yumşak opele göre. Fakat yeri geldiğinde kuma çakıla dalarım ben sert araç kullanmayı seviyorum dersen opel astra sedanı al.

cosmo nun donanımı eleganta göre biraz daha yüksek sanırım. Ben olsam astra alırdım neden bilmiyorum alışkanlık heralde opel opeldir. :D

Opel opeldir dedik bizde astra sedan aldık ancak işçilik ve malzeme kalitesi açısından istediğimizi bulamadık geçen sene kasımda enjoy modelini 37 ytl ye almıştık şu an hala bizde 2 gündür çok yağmur yağdı sol arka stop olduğu gibi su almış böyle birşey çok ilgincime geldi diğer araba 97 model daha 12 senedir su almadı opelden astra sedan sayesinde soğudum özellikle kapı lastikleri dede işçilik yok geri geri gelirkende pek görüş yok yinede karar sizin.

Opel opeldir dedik bizde astra sedan aldık ancak işçilik ve malzeme kalitesi açısından istediğimizi bulamadık geçen sene kasımda enjoy modelini 37 ytl ye almıştık şu an hala bizde 2 gündür çok yağmur yağdı sol arka stop olduğu gibi su almış böyle birşey çok ilgincime geldi diğer araba 97 model daha 12 senedir su almadı opelden astra sedan sayesinde soğudum özellikle kapı lastikleri dede işçilik yok geri geri gelirkende pek görüş yok yinede karar sizin.
arabanda garanti var git servise hemen yenisini takarlar sikma canini..

corrola daha iyi gidiyor sanırım ama ikisinide almam ben...

Geri