Coralla mı Astra sedan mı ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emkad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ikisinin de eksiği çok aslında ben de corollanın arka tamponundaki kedi gözlerini beğenmiyorum mesela artı astra ya sonradan donanım eklerken toyotaya ekleyemiyorsun ( c.c. gibi )

performanslarını iki aracıda kullandığım için çok aşırı bir fark olmasada corolla biraz daha iyi gidiyo gibi bunun sebebide d4d nin 1.4 litre olmasından olabilir. ama görüntü kalitesi ,karizma ,estetik, iç kokpit olarak astra bence daha çekici.
açıkçası ben karar vermekte zorlanırdım ama astrayı cosmo olarak düşününce siyah bi astra sanırım çok daha etkileyici duruyor. ama zor kadar

İyi iyi bu ara forumcana karşılaştırmalarda opeli yerden yere vuruyoruz :D İş sedan knusuna gelince bende corollayı tercih ederim. Motor konusuna gelince ibrahimin dediği gibi toyota yı ve japonları bende beyeniyrum.

corollanın tasarımını beğenmiyorum, tamponlar ve farlar kötü, astra sedan çok iyi olmasa da corolladan daha iyi duruyor, motor konusunda toyotanın corolla için ilk dizel motoru ama gayet başarılı, yine de alman dan vazgeçmem, astra derim...

Ah oo motar 1.6 CDTI olsaydı bir sanıye dusunmez baska markalara hiç bakmazdık ama değil iste kahretsin bak fiat a1.6 hemde 120 hp

Geri