Coralla mı Astra sedan mı ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emkad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
astra sedan tabiki herşeyden önce görünüşü çok daha kaliteli ve prestijli ;)

tip, konfor, iç kokpit bunlar opel astra sedan dememe yeterde artar bile. tabiki bu benim düşüncem. ama gidip ikisinede bir otur, bir test et. bence bu şekilde ne demek istediği anlarsın. ben ikisinide test ettim alamadan önce. bana göre belki çok abartı olcak ama attan inip eşşeğe binmişim gibi geldi corolla. belki alman çizgilerini daha çok sevdiğimdendir. ama motor kalitesi , yürüyen aksam olarak corolla derim

toyota bildiğim en iyi motorları üretiyor.. hiç düşünmezdim kesinlikle corolla bide füme olsun mümkünse yada beyaz :D

corolla kasasının özellikle köşeleri çok şekilsiz. demek istediğim karoseri daha büyük sınıf araba için tasarlanmışta sonradan kendi sınıfının ölçülerinde tutmak için kenarlarından kırpılmış gibi. sonuçta dünyanın en büyük otomotiv firmasının aracı ama ben japon otomobillerini sevmiyorum. astra sedan daha güzel kasaya sahip.

şekil dersen astra, motor dersen corolla, sağlamlık dersen astra yani 2-1 astra alıyor maçı

opel,astra h kasasıyla corolla ile yarısamayacak durumda bence..
onun için toyota..

şekil dersen astra, motor dersen corolla, sağlamlık dersen astra yani 2-1 astra alıyor maçı
bana kalırsa şekilde de corolla önde, benim için 2-1 corolla oluyor bu durumda...

bu arada corolla da yol bilgisayarının kontrol düğmesini kadranın oraya koymuşlar (hani şu bizim kilometre sıfırlamak için bastığımız tuş varya, oraya) o nedenle uzun yolda yol bilgisayarını kullanmak işkenceye dönüşüyor. bir ayara sabitleyip onu kullanmak durumunda kalıyorsunuz. çünkü düğmeye ulaşmak da zor iş, direksiyonun arasındaki boşluktan kol geçirmek ya da direksiyonun üstünden atlamak gerekiyor. o kadarını düşünememişler yani :D

Geri