Corsa 1.2 BenzınLimi Yoksa 1.3 DiezeL mı

ben kullandığım araç olduğu ve sevdiğim için 1.2 benzinli derim.

senede 20.000 km ve fazla yaparım,nasılsa mazotta benzini geçmez diyorsan 1.3 cdti al.

cdti+chip.108hp oluyor.bence benzinliyle arasındaki fiyat farkı düşündürmeli sadece...

her zaman benzinli derim

ben yeni 24.000 ytl ye 2007 model 30.000 km.de 1.3 cdti 75 hp essienta comford paketli corsa aldım ve çok memnunum. yakıt çok düşük, torku yüksek, atak. üstelik yılda yaptığım km. 10.000 'i geçmez.

dizel tıkırtısına takmıyorsan bence dizel ama 1.2de hafife alınacak bi motor değil dikkatini çekerim

valla bnde corsa 1.2 enjoy var gayet iyi performansı en azından 1.2 lik motora göre çok güçlü

kesinlikle sadece yüksek devir çevirmek istio azcık hele 4000binden sonra gerçekten 1.2 motorluktan çıkıyor yanılıyormuyum ki bunun 5bini 6bini var

hangi markanın 1.2si corsanın 1.2si kadar performanslı yakın zamanda corsa 1.2yi detaylı şekilde anlatmıştım corsa exclusive başlığında bulabilirsiniz meftun yeni fotolar yokmu aracın bordo çok yakışıo corsa c lere

bu güzel yorumların için öncelikle teşekkür ederim yüksel:D hemen corsa exclusive garaja bi kaç foto ekliyorum..

Geri