Corsa 1.2 Tup yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan coyate
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aynen öyle ama ben hatayı bir kere yaparım bir daha yapmam şahsen :) dizel alırsam ne ala alamaz isem de dizel ile benzinli arasında olan fiyat farkını koyarım bir kenara binerim benzinle benzin ve dizel arazından en az 5000-7000 TL fark var... şahsen 5000 TL benzin sanırım bana 5 yıldan fazla yeter. :D

inşallah dizel alabilirsin abi. bu devirde benzine cep dayanmıyor =) kısmetse bir daha ki aracı bizde dizel almayı düşünüyoruz. yeni motorlara lpg sıkıntı oluyor malum.

inşallah dizel alabilirsin abi. bu devirde benzine cep dayanmıyor =) kısmetse bir daha ki aracı bizde dizel almayı düşünüyoruz. yeni motorlara lpg sıkıntı oluyor malum.

İnşallah... zaten bundan sonra lpg benden uzak olsun yeter. :) şu anda LPG 2.4 oldu yaw... sürekli bindiriyorlar... adam gibi bir istasyondan gaz alayım dedin mi 2.4 aşağı yok.

ben bı soru sordum ama gozden kactı sanırım

Dizel araba bugüne kadar hiç düşünmedim düşünürmüyüm bilmiyorum. Ben aracımı alırken LPG le arasında baya fark vardı. Şuan aracım şehir içinde benzin ile 0,26 - 0,30 kuruş arasında yakıyor. Hemen hemen 6,2- 6,4 civarına denk geliyor oda. Aracım şuan 5700 km de... 22 Martta aracımı almıştım. Bu zamana kadar yaklaşık 1500 liralık falan benzin harcadım. Aracımı aldığımdan beri 1 kere uzun yol yaptım. Oda çanakkale istanbul karma tüketim ortalamam 5,491 Litre 1km de 0,268 Kuruş yapıyor... LPG ye gerek görmüyorum. Dizelede gerek görmüyorum :)

Uzun yolda 18-19 kurus arasinda yakiyor ama lpg dusunuyorum :-) lpg den10-12 kurusu hedefliyorum , lpg yi cevreyi dusundugum icin degil cebimi dusundugum icin seciyorum 4 tl olsa benzin 8 tl olacagindan gene lpg taktirirdim :-) Gezmeyi seviyorum :-)

Geri