corsa 1.7 dti hız sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan stan39
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi arabanın şu an performansından gayet memnunum bu şekilde olsun ışık yanmasını sorun etmeyeceğim (tabi çözmek için uğraşacağım) arabayı sevmeye başladım. turbonun işlem görmesinden ve gaz pedalı sensörü değişmesinden sonra araba müthiş hafifledi, hızlanması seriliği şaşırtıyor beni ve ışık yakma şu an farklı bende 100 km/h den sonra gazdan ayağımı kestiğim anda 1125 için ışık yanıyor. müsait bir günde gaz pedalından ayağımı ani çekmeden gidecek bir yer bulup deneyeceğim sanki ayağımı gaz pedalından çekmesem yanmayacak ışık yada ağır ağır çeksem tabi bu kanaatim.

arabadaki hız sorunu düzeldimi zeki kardes ben halen aynı sorunu yaşiyorumda :)

çözüldü sanırım hiç sesi çıkmadığına göre :D

inşallah :D

bendede ufaktan vardı. triger seti değişti geçen bakımda sonra düzeldi kendi kendine:) şimdilik allaha şükür hiç sorunum kalmadı

inşaALLAH bizimkide bi düzelse arabadan keyif almaya başlayacama ama nafile yav ne etti isek olmadi sagolsun opel servisindeki arkadas elinden geleni yapiyo ama bişi degismedi sabırla bekliyoz :)

umarım hayırlı haberleri alırsınız tez zamanda.

selam arkadaşlar araçta turboyu değiştirdim. fakat sorun hala düzelmedi servisten gelen yanıtı aynen yazıyorum. motor blogunda 2 silindir çalışmıyor diyor. sorunun mazot pompoasundan kaynaklanıyor olabildiğini söylüyor. elinde beyin varmış eger takarsa saglam beyni de bozabilir diyor. ne yapabiliriz ? mazot pompası ile beyni ayrı mı satılıyor. mazot pompoası ve ya beyni ne kadardır ? bilgi alaiblir miyim ?

Geri