Corsa B 1998 Modifiye Önerileriniz

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız çok sade ve güzel. hiç böyle bi corsa görmemiştim açıkçası. Size tavsiyem cam filmi ve arka farları karatmanız. 2 gün önce bende arka stopları kararttım ve bu kadar değişeceğini tahmin etmemiştim. Hafif bordomsu çok güzel bi görüntü katıyor. Sanki yeni far grubu almışım gibi hissettim. Far çiftine 40 ve 50tl fiyat aldım. Cam filmi içinde amerikan çizilmez diye geçen cam filmini ön hariç komple 2 numara 300TL fiyat aldım 250 ye indirdi usta sağ olsun. Onun haricinde led detaylar ekleyebilirsiniz. Geri vites lambalarınızı led olanlarla değiştirebilirsiniz.

Buda stoplarımın resmi örnek olsun diye (orta ton)

wO44YP.jpg

eski hali

KqOZqV.jpg

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız çok sade ve güzel. hiç böyle bi corsa görmemiştim açıkçası. Size tavsiyem cam filmi ve arka farları karatmanız. 2 gün önce bende arka stopları kararttım ve bu kadar değişeceğini tahmin etmemiştim. Hafif bordomsu çok güzel bi görüntü katıyor. Sanki yeni far grubu almışım gibi hissettim. Far çiftine 40 ve 50tl fiyat aldım. Cam filmi içinde amerikan çizilmez diye geçen cam filmini ön hariç komple 2 numara 300TL fiyat aldım 250 ye indirdi usta sağ olsun. Onun haricinde led detaylar ekleyebilirsiniz. Geri vites lambalarınızı led olanlarla değiştirebilirsiniz.

Buda stoplarımın resmi örnek olsun diye (orta ton)

wO44YP.jpg

eski hali

KqOZqV.jpg
aracınız cok hos olmus ama camlara film düşünmüyorum , amaa dediğin gibi arka stoplarla acilen oynamam lazım kardeşim totosu cok cirkin meredin :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:03 ----------

teşekkür ederim bu cok iyi oldu böyle bir grubun oldugundan haberdar değildim

YNS15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
app+amerikan sinyal+bagajdaki opel corsa yazılarının iptali+stickerların sayısının azaltılması mümkünse sadece tampon lip ine yapılması + 1 veya 2 derece siyah cam filmi+arka stopların tümüne veya sinyal kısmına siyah transparan folyo şuan aklıma gelenler daha şık durcaktır. kazasız belasız inşallah:))

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
app+amerikan sinyal+bagajdaki opel corsa yazılarının iptali+stickerların sayısının azaltılması mümkünse sadece tampon lip ine yapılması + 1 veya 2 derece siyah cam filmi+arka stopların tümüne veya sinyal kısmına siyah transparan folyo şuan aklıma gelenler daha şık durcaktır. kazasız belasız inşallah:))

Amerikan sinyaller tamam oldu :)
XWWgy0.jpg
[/url][/IMG]

b880jG.jpg
[/url][/IMG]

bunlarda resimleri mor stop arıyorum bulabilirsem arkaları öyle halletcez bide arkayada vauxhall logo düşünüyorum :) Sağolun