Corsa B İlk kalkışta titreme

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustalarım; 97 Corsa b 1.4 Swıng aracım kalkışlarda motorda titreme oluyor.Yani; ilk kalkışta debriyaj yarıma ulaştığında kavrama bırakırken titreme yapıyor.Baskı balata diye düşünüyorum ama yinede ustalarımı bir danışayım dedim...

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustalarım; 97 Corsa b 1.4 Swıng aracım kalkışlarda motorda titreme oluyor.Yani; ilk kalkışta debriyaj yarıma ulaştığında kavrama bırakırken titreme yapıyor.Baskı balata diye düşünüyorum ama yinede ustalarımı bir danışayım dedim...

Abi aynı sorun bende de var ve baskı balata yeni değişti(1 yıllık) Bugün usta volan'dan yapar dedi.Durup dururken sökmeyelim ama baskı balata değişim zamanı hatırlat dedi

ismail kekilli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dusundugun gıbı bence daha oncekı aracım da basıma gelmıstı bıde su var yenı baskı balata taktırdım yıne aynı tıtreme oldu tejrubelı bı usta buldum duzeldı sorun yanlıs ve gelısı guzel montaj

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerek kalmadı araç satıldı...konu kapanabilir...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kardeşim aracı yeni alan kişi titrete titrete kaldırır artık corsayı :)

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kardeşim aracı yeni alan kişi titrete titrete kaldırır artık corsayı :)

valla bende anlamadım satılığa çıkardıkdan sonra ne hikmetse sarsıntı kesildi makinanın '' abicim''