Corsa c ' ciler hangi lastiği kullaniyorlar?

Bir sıkıntı mı yaşadınız?

Adac testlerine göre çok iyi lastik...
Aracın üzerinde geldi bunlar ama Lastikler çabuk aşındı diyebilirim 20.000 km ye geldiğinde lastikler ekmeğini yemiş bitirmişti. Abimde de 225/45/17 vardı yine fabrika çıkışı oda 2sini parçaladı..Bence bunlar ölçü değil ama bu lastik avrupaya daha uygun gibi....
Ha bu arada koçtaş ta Continental kampanyası var 185/55/15 (premium contact) 202TL den veriyor 2 ay taksit erteleme ve 6-12 ay taksit mümkün...
175/65/14 eco contact ta vardı onun fiyatını sormayı unuttum oda 100-115 arasındır sanırım..
Ha bunların yan markası var ondan da vardı ismini hatırlamadım şimdi

Son düzenleme:
Teşekkürler, sanırım en temizi benzer fiyatta Michelin Energy Saver almak...

üstat lastiklerini aldınmı? eyer almadıysan bende 4 tane 175 65 14 briston var çok iyi durumda ve bunları 15 jant kar lastikleriyle takas etmek istiyorum saygılar

marragoni var bende mükemmel çok memnunum tavsiye ederim 1,7 ciler cufluyan lar :D durmak istiyosanız budurrrr

Bridgestone Evo

5 aylık michelin energy tecrübesinden sonra şimdiler kumho ku-31 ecsta spt 195 45 16.

Michelin energy kumho ile arasındaki yarı yarıya fiyat farkını hakeden bir lastik kesinlikle.

5 aylık michelin energy tecrübesinden sonra şimdiler kumho ku-31 ecsta spt 195 45 16.

Michelin energy kumho ile arasındaki yarı yarıya fiyat farkını hakeden bir lastik kesinlikle.
Selçuk kumho o kadar kötümü ya? Kerem'de de(astracoupedriver) kumho vardı kötü diyordu..Hatta sattı sanırım jant lastik birlikte

Geri