corsa c comfort orjinal opel cd player takabilme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Tuluhan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu kasetli tape yerine orjinal cd li olan bir tape takmak istiyorum. Fakat sorunsuz olarak hangi model oluyor bir yardımcı olursanız sevinirim. Direksyion üzeri kumandanında aktif kalmasını istiyorum.

Direksiyondan kumandası olan araçlar için yanlızca Alpine'nin ürettiği bi kaç model oluyormuş.Onlarda 700-800 YTL civarı uçuk bi fiyat...Kumanda illaki çalışsın istiyosan araya bağlanan bir aparat sayesinde her türlü teyp kumandaya uyumlu hale gelebiliyormuş...Ama bu aparatta yine çok ucuz bişey değil...Geriye iki seçeneğin kalıyor ;
Ya kumandadan vazgeçip orta ayar bir teyp alacaksın, ya da Opelin araçların üzerine taktığı uyumlu Phılıps marka Cd çalarlar var onlardan bulacaksın sıfır veya ikinci el...Ama sıfırı 1000 ytl ye yakın yetkili servislerde...Ve bu teyp mp3 çalmıyor yanlızca Track çalıyor...Ben çok araştırdım sonunda kumandadan vazgeçip normal bi teyp almaya karar verdim...Eli yüzü düzgün Sony, JVC, Pionner v.s. markaların uygun fiyatlı mp3 çalarlı teypleri var...Bende onlardan alıcam...Zaten kendi kumandaları bulunuyor....Ama yok benim durumum iyi diyorsan, yazdığım ilk iki seçeneği uygulayabilirsin...Yada CD Changer bağlat...Orjinale sadık kalmış olursun...Sonuçta herşey maddiyata bakıyor...:good:

arkadaşım ben sana bu konuyla ilgili fiyat vermiştim sende beğenmemiştin hatırlarsan...

Çok teşekkür ederim ilgin için...şimdi bu corsa c üzerindeki tape için aux varmı bilmiyorum ve ekranda cd-changer a nasıl geçer falan vs sorunlar olabilirmi die düşünüyorum...komiktir geçen gün tahtakale ye gittim adamlar kaçak necvox türü cdplayer+tape leri 300 den fiyat açıp tam çıkarken dükkandan tamam ağbi 150 olur diolar. Corsa d cd-playerını 140 a bıraktı düşün gerçi çalıntı kaçak ama komik geldi rakamlar...böyle birde piyasa var ..karar veremedim bitürlü

Direksiyondan kumandası olan araçlar için yanlızca Alpine'nin ürettiği bi kaç model oluyormuş.Onlarda 700-800 YTL civarı uçuk bi fiyat...Kumanda illaki çalışsın istiyosan araya bağlanan bir aparat sayesinde her türlü teyp kumandaya uyumlu hale gelebiliyormuş...Ama bu aparatta yine çok ucuz bişey değil...Geriye iki seçeneğin kalıyor ;
Ya kumandadan vazgeçip orta ayar bir teyp alacaksın, ya da Opelin araçların üzerine taktığı uyumlu Phılıps marka Cd çalarlar var onlardan bulacaksın sıfır veya ikinci el...Ama sıfırı 1000 ytl ye yakın yetkili servislerde...Ve bu teyp mp3 çalmıyor yanlızca Track çalıyor...Ben çok araştırdım sonunda kumandadan vazgeçip normal bi teyp almaya karar verdim...Eli yüzü düzgün Sony, JVC, Pionner v.s. markaların uygun fiyatlı mp3 çalarlı teypleri var...Bende onlardan alıcam...Zaten kendi kumandaları bulunuyor....Ama yok benim durumum iyi diyorsan, yazdığım ilk iki seçeneği uygulayabilirsin...Yada CD Changer bağlat...Orjinale sadık kalmış olursun...Sonuçta herşey maddiyata bakıyor...:good:

corsa c orjinal cd çalar takabilme

corsa c için kaset çalar yerine cd çalar takmak istiyosan kesinlikle orjinal olanını tak derim, internette (cd 30 astra H ların ) birsürü var corsa c lere uyduruluyor direksiyondan kumandan varsa sorun sadece programlatman.

Geri