corsa C LPG

:good:

Ben de bunu diyecektim. Zaten 100-110 giderseniz 250-270 yakıyor. LPG taktırınca nasılsa gaz daha ucuz diye basacaksınız yine bu fiyatlara gelecek :)

kaliteli bir lpg sisteminde 110 a kadar basarsan ortalama 130-150 krş yakıyor.bu da benzinle yarı yarıya demek.pek de aynıya gelmiyor bence

kaliteli bir lpg sisteminde 110 a kadar basarsan ortalama 130-150 krş yakıyor.bu da benzinle yarı yarıya demek.pek de aynıya gelmiyor bence

Demek istediğimi anlamamışsınız. Bir daha okuyun bence...

(Bu arada 2,33 LPG fiyatı ile 110 km saat hızla 13 - 15 krş yakıyorsanız o aracı gidebildiği sürece kullanın derim)

Son düzenleme:
LPG demek sorun demek kalsın istemem.

bende 1400 corsa var 2090 ken 40 tlye 173-185 km ort. şehirçi yol gidiyordum. buda 216-235 krş a geliyordu. şimdi 250 tl yi bulmuştur.. nerde 13 -15 kuruşlar nerde biz tupraşın sahasında(5km alanı içindeyiz ankarada ucuz ama parfüm gazı satıyorlarmış diye duydum.

kusura bakmayın.ben uzun yolda demek istedim.bayramdan gelirken yaklaşık 600 km yold 88 lira yaktı.aldığım gazın lt.si 2 liradan aşağı değildi.ama benzine göre yine de iyi değl mi?

ya bide şimdi su var adam lpg taktırıo araba 5 le çıktığı bayırı 4 le çıkıo gaz yemiodu ama eski sistem Karbüratörlü lerde fark yapmıodu . . . en iyisi taktırmamak zaten 2012 de deişiom arabayı .:D

ayda 1400km ypıyorum bir sene böyle devam etse ki artmaz azalır 16000 km oluyor gerek yok :)

ya bide şimdi su var adam lpg taktırıo araba 5 le çıktığı bayırı 4 le çıkıo gaz yemiodu ama eski sistem Karbüratörlü lerde fark yapmıodu . . . en iyisi taktırmamak zaten 2012 de deişiom arabayı .:D

(Biz zaman ayırıp yardımcı olmaya çalışıyoruz ama bu forum gibi ciddi bilgilendirme ortamlarında Türkçemizi yazım kurallarına uygun şekilde kullanıp dilimize sahip çıksak daha iyi olmaz mı ? :cry: )

bende 2004 corsa 1.2 vardı.tomesetto kit taktırmıştım.en ufak problem yaşamadım. motosiklet gibi yakıyodu valla.

Geri