Corsa c Navigasyon Çalışması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan efedkr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Haklısın sertan, biraz üzerinde oynadım bende, boşlukları şapka üzerinden kapattım, böyle biraz daha iyi oldu.. Bunlarda montaj sonrası fotoğraflar..

4057IMG_1005.jpg

8620IMG_1023.jpg

9045IMG_1014.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=v_nljRiuVEs

Son düzenleme:
sarı tid ekranı torpidoya mı yerleştirdin ???

bızım corsalarda o dortlulerın orda şapkayı koydugunuz yer yekpare tek parça şeklinde. normalde de orda şapkamız olmadığı için. acaba bizimkilerde nasıl oluyor bu montaj işi

sarı tid ekranı torpidoya mı yerleştirdin ???

aynen öyle abi.. elektriğide usb kablosuyla veriyorum, dosya atmak istediğim zaman kabloyu çekip laptopa bağlayabilcem..

bızım corsalarda o dortlulerın orda şapkayı koydugunuz yer yekpare tek parça şeklinde. normalde de orda şapkamız olmadığı için. acaba bizimkilerde nasıl oluyor bu montaj işi

Melih belki bu şapka senin aracada oturur bi bakmak lazım..

sarı ekranın da kablosu çok kısa olduğu için heryere çekilmiyor malesef.. zar zor torpidoya yetişiyor.. kablo biraz daha uzun olsaydı küllüğü iptal edip oraya yerleştirecektim..

hayırlı uğurlu olsun...
elinize sağlık güzel çalışma yapmışsınız...

çok güzel olmuş bunda film müzik falanda oynatabiliyormusun öyleyse şahane uzun yolda bile sıkılmassın koy film sağ şeritten ağır ağır..

hayırlı olsun. ekran biraz küçük gibi. dokunmatik menüleri tam kullanabiliyor musun?
ve açma kapama olayı nasıl?
yeni punto dan çok daha orjınal. reklamlarda camda asılı gördüm:)

Geri