Corsa c Navigasyon Çalışması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan efedkr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çok güzel olmuş bunda film müzik falanda oynatabiliyormusun öyleyse şahane uzun yolda bile sıkılmassın koy film sağ şeritten ağır ağır..
evet film müzik resim oynatabiliyor uzun yolda da güzel olur ama corsa ile uzun yola çıkmak istermiyim emin değilim :)

hayırlı olsun. ekran biraz küçük gibi. dokunmatik menüleri tam kullanabiliyor musun?
ve açma kapama olayı nasıl?
yeni punto dan çok daha orjınal. reklamlarda camda asılı gördüm:)

menüleri kullanmada problem yok, açma kapama için de cihaz üzerinden kablo çektim, obd soketinin önüne buton koydum.. puntodaki navigasyon biraz çakma olmuş onu bende farkettim :)

evet film müzik resim oynatabiliyor uzun yolda da güzel olur ama corsa ile uzun yola çıkmak istermiyim emin değilim :)

işde bu tip multimedya kitleri yolun uzunluğunu insana unutturuyor sıkmıyor.. sanayide fiat brava görmüşdüm adam bagaja buzdolabı öne torpido altına araçlar için olan ketteledan koymuşdu :D egzoscudaydı araba bu ne dedim egzocuya adam abi adam metro turizm gibi pır pır geziyor dedi :D adamın torpidoda açık büfesi var demişdi bir açdım torpidoda liptonlarlar 3ü bir aradalar kuşburnu çaylar :D :D

bende molada egzoz üstünde sucuk yapanı duymuştum:D

:kop::kop::kop::kop: halkımızda yaratıcılık bitmez her şeyi değerlendirir egzosun sıcağı boşa gitmesin diye değerlendirmişdir abim :kop:

Hocam resimleri tekrar atabilme şansınız var mıdır ?kopya çekerek yapmayı düşünüyorum da

Bu uygulamayı en kısa surede bende yapmak istiyorum paylasım yapan arkadasa tesekkurler güzel yaratıcı bir fikir.

Geri