corsa c ses güçlendirme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alban79
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bilgilendirdiğin için saol efe,ismimi değiştiriyorum..

isim değiştirme talebinde bulundum bu arada ismim ergun...

konu dışı olacak ama, üye adınız hala 'lightning grey' olarak kalabilir yani onu değiştirmek zorunda değilsiniz.... sadece profil ayarlınıza girip, sağ tarafta İmza Düzenle kısmına, Adınız ve Soyadınızı yazıp Kaydet tuşuna basın..

mesajlarda, en alt kısımda adınız ve soyadınız gözüksün kii, diğer üyelerde kiminle konuştuklarını bilsinler..

cd/mp3 çalar işini hallettim sony gt 670 aldım usb li bir model ve ses çıkışı muhteşem.orjinal kolonları da değiştirip component takmak istiyorum..profesyonel bişi olmayacak.sadece ön kapılardaki ve arkadaki kolonları değiştircem..bu arada ebatlarını da söylerseniz sevinirim..

cd/mp3 çalar işini hallettim sony gt 670 aldım usb li bir model ve ses çıkışı muhteşem.orjinal kolonları da değiştirip component takmak istiyorum..profesyonel bişi olmayacak.sadece ön kapılardaki ve arkadaki kolonları değiştircem..bu arada ebatlarını da söylerseniz sevinirim..

önler 16 arkalar 13

ancak önlere 17 arkalara 15 e kadar takılabildiğini duydum. arkalarda biraz işçilikle yapılabiliyormuş.

Arkadaşlar aracın orjinal teybine(cd30 mp3) önleri orjinali ile bırakıp arkaya mdf üzerine pioneer marka kolon takmayı düşünüyorum. Acaba aranızda hiç orjinal teype yüksek kaliteli kolon bağlayan oldumu. İyi ses alırmıyım teybin çıkışları yetermi yetmezmi?

Takmayı düşündüğüm kolon budur

23.jpg
15 x 22 cm 2 Yollu Koaksiyel Hoparlör Genel Özellikler Maksimum Çıkış Gücü: 260 W
Nominal Çıkış Gücü: 40 W
Empedans: 4Ω
Frekans Tepkisi: 30 – 40,000 Hz
Duyarlılık (1W/1m): 91 dB
Woofer Büyüklüğü (cm):16.3 x 23.7 cm
Midrange Büyüklüğü (mm) 57,0 m

orjinal ünite 4x10 veya 4x12 watt bişey.yetmez bunları beslemeye tabiki.

sonu 00 yada 50 ile biten konuyu açıklayayım ben bir efsane halini aldı çünki herkez bişe diyor :)
Pioneer Corp. 3 tip ünite üretir.Daha doğrusu her kıta içinde diyebiliriz.
Bunlar şunlardır.
Birincisi bildiğiniz Pioneer,bu tüm avrupa ülkelerinde temin edebileceğiniz global bir üründür.taiwan ve uzakdoğu üretimi olabilir.
İkincisi Premier Pioneer amerika ve canada için üretilen ve o pazara sunulan bir ürün.Yine taiwan yada uzakdoğu üretimi olabilir.
Üçüncüsü ise Pioneer Carrozeirra dır.Bu klasmanda sadece japonyanın kendi tüketicisi için ürettiği ve yurt dışına kesinlikle ithal etmediği topluluktur.Ürünlerdeki devre elemanları A kalite seçilir.Yani iyininde iyisi bir sınıftadır... yani pıoneer bünyene bütceye ülkeye göre kalitesini belirler
ayrıca sonu 50 li bitenler sport ürün olup kaçak getirilmişdir yane çin japon diye kalitesiz denmesin içindeki dewre elemanları aynı sonu 00la bitenlerle ve sonu 00 olan ürünler garantili distrübütör tarafından getirtilr fiyatları pahaldıır bu yüzden +rds özelliği bu seride wardır tek sonu 50 ile bitenden ayıran tek özellik radyosunda rds olması ( frekans isimlkerini radyo isimlerini yazması ) kısacası bu kadar arkadaşlar umarım bu efsane sonbulur

Geri