Corsa c

ereny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ancak sizlerin bilgi birikiminizden yararlanarak bir corsa c sahibi olmak istiyorum..
Öncelikle beğendiğim arabanın linki;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ilik-hata-boya-yok-1.4-90-bg-118364302/detay/

-Öncelikle araç ve fiyatı nasıl
-Alırken nelere dikkat etmek gerekiyor
-Kronik problemleri var mıdır bu araçların
-Bakımları masraflı mıdır
-Yakıt durumu nasıldır

Şimdiden verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görünüşte derli topu bir arabaya benziyor ama resim aldatır,,

fiyatı biraz pazarlıkla binici fiyatına iner,ufak tefek kronikleri direksyon kutusu olabilir,çabuk çözülecek ön takım problemleri,düşük ihtimal ön akslar bozukluk yapabilir,makina olarak problemli değil,ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlar memnun...
bakımları masraflı değildir,güzel bir yağ tercih ederseniz 80-90 lira yağ a verirsiniz,geri kalan filtre buji balata para tutmaz...
şekil itibari ile güzel görünen bir araba mihrabı da yerinde duruyor,almadan önce mekanik,makina birde kaporta dilerseniz birde sigorta seceresini gözden geçirirsiniz..

ön tapmpon lip i eksik,varsın tek eksiği o olsun :)

CORSA-C-UK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın cızgılerı düzgün ama yakından görmekte fayda var 1.7 dtı den başka fıyat bılmem :d

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç temizse fiyat iyi,
en büyük sorun 2004 e kadar direksiyon kutusu, o nedenle 2005 -2006 model bakmanı tavsiye ederim,
2003-2004 e paran yetecekse cosmo donanımı daha güzel olur,
enjoydan farklı olarak comoda dijital kilima, mercekli far, sis farı, karartılmış stoplar, 8 airbag var
sonuç 2003-2004 cosmo, 2005- 2006 enjoy olabilir...

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi bence, alınırken yürüyen aksamı iyi bir ustaya göster, gerisi zaten her arabada olduğu şekilde bakılması gereken şeyler.