Corsa D 1.3 95 hp mi? 1.4 100 Hp ?

1.3 alın bencede 20 bin km benzinli almak için çok mantıklı değil satarkende daha kolay satarsanız dizeli

bence km alakası yok senede 10000km'de yapsanız dizel alınır. ne kadar az km yaparsınız yapın mutlaka lpg taktırmak isteyeceksiniz. + olarak 1500 tl ödeyeceksiniz. hiç gerek yok alın dizeli torkun farkını yaşayın...

Düşününce dizel dantıklı aslında. Dizellerin bakımı benziliye göre pahalı

Peki arkadaşlar bu dizellerin arıza durumu nasıldır ? veya arıza yaşadığı taktirde masrafı çok mu olur ?

Gerçi Opeller arıza çıkartan arabalar değildir,Ama her ihtimal önemli benim için .

20 bine yakın diyorsun. Benzinli çile çektirir. Benimki de benzinli. 10 bine yakın biniyorum pek zorlamıyor ama daha az yaksa mutlu eder. Bence dizel al. Masrafı falan düşünme sıfır araba bas gaza.

Arkadaşlar Corsa Kasa Değiştirecek mi bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

D kasa ömrünü tamamladı. son kez makyajlandıda artık değiştirirler diye düşünüyorum. Ama kesin bilgim yok, herhangi bir araştırmada yapmadım.

O zaman yeni kasayı beklemekte fayda var . . .

Nasıl bir kasa olacak acaba çok merak ediyorum :)

Dizel Corsa iyidir.50bin km kullandık bakım haricinde sorunda çıkarmadı.Bakımda 150 civarına hallediliyor :) Alın pişman etmez ama söylemeden edemedim,Corsadan sonra Astra aldık ve arada dağlar kadar fark var işçilik,malzeme kalitesi yani yakıt hariç her yönden daha iyi.Yani bu paralara 2. elede bir bakmanızı tavsiye ederim.Temiz bir araç denk gelir elbet :)

Geri