Corsa D & Astra H

astra kesinleştiyse ve yakıt sıkıntısı ortaya çıkacaksa muhakkak astra 1.3 easytronik alınmalı hatta efkan arkadaşımız da bu araçtanyeni aldı araç hakkında ki yorumları ve videoları mevcut

ya şimdi araçlardan bi tanesi kardeşime, bi tanesi anneme bi taneside yengeme alınacak.

yengemle annemin yıllık yaptığı km 1000km. dizele gerek varmı ?

zaten anneme alınması demek bana alınması demek (:
bana kalsa 1.6 alalım ama çok yakıyor diyorlar işte kafama çok takıldı.
1.4e yoğunlaşmak istiyorum. 1.4 ün performansı nasıldır ?

Benzinli alacaksınız almışken 1.6 alın derim. 1.4 tabiki şehiriçi küçük bir farkla az yakar ama 1.6yla aman aman yakıt farkı olmaz. Vergi dilimide aynı 1.4 ve 1.6 nın. 1.6 performansta daha iyi. 1.4 ün torku yeterli değil rampalarda hep yüksek devir kullanmak gerekir buda yakıtı etkiler. 1.6 biraz daha yüksek torku ile daha rahat bir sürüş sunar.

Benzinli alacaksınız almışken 1.6 alın derim. 1.4 tabiki şehiriçi küçük bir farkla az yakar ama 1.6yla aman aman yakıt farkı olmaz. Vergi dilimide aynı 1.4 ve 1.6 nın. 1.6 performansta daha iyi. 1.4 ün torku yeterli değil rampalarda hep yüksek devir kullanmak gerekir buda yakıtı etkiler. 1.6 biraz daha yüksek torku ile daha rahat bir sürüş sunar.

abi şimdi biz haftasonları yaylaya felan çok çıkarız çok dik rampalar var, ama bi düşününce 1.6 almak yerine onlarıda dizel alsak ? dizelin performansı nasıl ? 1.6 benzinli mi yoksa 1.3 cdti mi

abi şimdi biz haftasonları yaylaya felan çok çıkarız çok dik rampalar var, ama bi düşününce 1.6 almak yerine onlarıda dizel alsak ? dizelin performansı nasıl ? 1.6 benzinli mi yoksa 1.3 cdti mi

Bana kalırsa 1.3 dizel . 200 nm torku ile yeterli bir performansı var. 1.6 nın torku 155 nm. 1.3 dizelin eksi yanı kalkışta benzinli gibi değil. Birde klima açınca haliyle biraz bayılma oluyor. Bu 1.6 arabamızdada oluyordu.

Ancak 2 . vites ve 3. viteste torkun etkisiyle atak.Koltuğa yapıştırır. Klima kapalı olduğu sürece rampalarda 5. vitesin altına pek düşmez. 6. vites uzun yolda rahatlık yakıt ekonomisi sağlıyor. Araba 120 kmh ile giderken 2250 devirde oluyor 160da 3000 devire geliyor.Hızlı ve ekonomik.

Az yakıyor, Vergi avantajı var. Benzinin 4 tl olduğu ülkemizde 1.6 lpg olmadan cebe zarar diyorum

abi kararımı verdim, bi video izledim kesinlikle 1.3 cdti bikaç gün içinde bi 1.3 cdti bulup kullanıcam test edicem ama büyük ihtimal beğenirim gibi gelir. çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için

abi kararımı verdim, bi video izledim kesinlikle 1.3 cdti bikaç gün içinde bi 1.3 cdti bulup kullanıcam test edicem ama büyük ihtimal beğenirim gibi gelir. çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için

1.3 iyi bir tercih olur bence 1.4den daha ıyıdır en azından 1.6desen yakıt sorunu var 1.3 iyidir hem vergı avantajıda var

Astra CDTI düz derim...

Son düzenleme:
Geri