***corsa d club ***

Kanka resim çok iyi olmadı daha iyisini artık haftasonu çeker koyarım...
sen mi gittin caner mi geldi?

Ekli dosyalar

• 1044803_10151719002746327_629516820_n.webp
    1044803_10151719002746327_629516820_n.webp
    53.5 KB · Görüntüleme: 24
Sadece sinyal kısmında çekili inan ki çok güzel duruyor... çehresi değişiyor. komple çekme

Caner tamamen döndü.

Ben komple diyorum, Caner de sinyal kısmı diyor. Ben siyah diyorum o kırmızı :)

Kanka sadece sinyal kısmı siyah ben çok ciddiyim resimde belli olmuyor ama gerçekten çok güzel duruyor...

ooo o zaman yakın zamnada herkesin uygun olduğu bir vakit buluşalım... bende canerle tanışmak isterim...

Kanka sadece sinyal kısmı siyah ben çok ciddiyim resimde belli olmuyor ama gerçekten çok güzel duruyor...

ooo o zaman yakın zamnada herkesin uygun olduğu bir vakit buluşalım... bende canerle tanışmak isterim...

Başım çok ağrıyor migrenim devam etmezse bu akşam panjuru plastidip ile boyuyorum.

bursada corsacı yok mu hazır izne gelmişken bir toplansak:D

bursada corsacı yok mu hazır izne gelmişken bir toplansak:D

Eski bir yalıtım konun var, oraya ve kendi aracımın konusuna bununla ilgili bir paylaşımda bulundum. Hala düşünüyorsan yardımcı olurum.

Eski bir yalıtım konun var, oraya ve kendi aracımın konusuna bununla ilgili bir paylaşımda bulundum. Hala düşünüyorsan yardımcı olurum.

düşünüyordum fakat arabayı değiştirmek istiyorum şimdi yaparım ertesi gün satarım alan adam sefasını sürer deli olurum diye bulaşmıyorum:Dama detayları bilmek isterim

Geri