***corsa d club ***

Sorulara açığım :)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=90915&page=3
Biraz fikir verebilir.

Arka tarafta ses diye bir şey kalmadı. Yol sesi yok denebilecek kadar az şu an. Koltukları takmadan bile fark etmişti. Kapı içleri kaldı, davlumbazları söküp iç tarafa da uygulamayı düşünüyorum.

anı uygulamayı bende yapacaktım sanırım btm bitüself kullandınız kendinden yapışkanlı kaça mal oldu acaba

Ahh ahh diye homurdanırken bir şey dikkatimi çekti, farlar AFL + bixenon (afl olduğu için eğim sensörü kesin var) fakat far yıkama yok :confused:

Bu şekilde muayeneden geçebilecekse yarın mercek taktırıyorum :D

yıkamasız muayeneden geçiyor çünkü aracın orjinali bu 2011de clioyu orjinal mercekli xenon farlarıyla muayeneden kusursuz olarak geçrdim

anı uygulamayı bende yapacaktım sanırım btm bitüself kullandınız kendinden yapışkanlı kaça mal oldu acaba

Evet bitüself kullandım. 150 lira civarında malzeme ıvır zıvır aldım. Tabanı ve bagaj kapağının içini bitirdim, kapı içleri kaldı. Fazla fazla almıştım, 100 liraya bitiyor gibi bu iş.

yıkamasız muayeneden geçiyor çünkü aracın orjinali bu 2011de clioyu orjinal mercekli xenon farlarıyla muayeneden kusursuz olarak geçrdim

Otomatik far sensörü varmıydı ?

far yıkamasız muayeneden geçiyor çünkü aracın orjinali bu 2011de clioyu orjinal mercekli xenon farlarıyla muayeneden kusursuz olarak geçrdim[/QUOTE' Alıntı:
Aynı şeyden bahsediyorum bende işte , bi önceki muaynede bravomu xenonlu geçirdim sıkıntı olmadı , bu sene ise orj xenon olmadığı için geçirmemişlerdi..

Xenon var diye far yıkama yada far sensörü olması gerekmiyor.

Tüv ü anladığım kadarıyla farları veı şıklandırmasını fabrika çıkışı istiyor..

Aynı şeyden bahsediyorum bende işte , bi önceki muaynede bravomu xenonlu geçirdim sıkıntı olmadı , bu sene ise orj xenon olmadığı için geçirmemişlerdi..

Xenon var diye degil mercek var diye istiyor yikama ve sensoru. Cunku far cami kirlendiginde halojen farlara gore isik performansi dusuyor.

benimki clionun orjinal mercekli farları ve xenon tesisatıydı farlar aşağıdaki lintekinin aynısıydı uzunlar halojen kısalar ds1 ampul halojen takılmıyor:D

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...li-sag-far-sifir-dan-farksiz-119718342/detay/

ve karşıdan bu şeilde görünüyordu

http://image5.sahibinden.com/photos/99/76/87/big_125997687tcj.jpg

Valla benim sattığım nisanda mercekliydi far yükseklik motoru vardı ama yıkama yoktu muayenede sıkıntı yaşamamıştım...

Alican , ben Afl ' lerde xenon yok diye biliyorum ...

Evet yok, ama neden orijinal fara mercek uygulayınca muayeneden kalıyor?
Sonuçta eski yada yeni model mercekli araçlarda bixenon-afl hariç hiçbirinde ne otomatik far ayarı var ne xenon.

Geri