***corsa d club ***

Merhaba arkadaşlar
2012 model kırmızı tek kapı corsa araca sahibim.
bu yüzden ilk mesajımı buraya atmak istedim.
profilde ayarlama yapmam gerekli mi resim vs.

1. ilker_yusuf - Corsa D 1.2 Essentia - BEYAZ - 2012 - Manuel Vites
2.dark_crow - Corsa D 1.3 Essentia - BEYAZ - 2007 - Manuel Vites

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Merhaba arkadaşlar
2012 model kırmızı tek kapı corsa araca sahibim.
bu yüzden ilk mesajımı buraya atmak istedim.
profilde ayarlama yapmam gerekli mi resim vs.

Hos geldiniz. Kendinizi uye arsivinde tanitabilirsiniz, aracinizida uye araclari bolumunde tanitabilirsiniz, gruplardan aratip corsa d grubuna da katilabilirsiniz :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bu arada geçmiş mesajlara bakındım bir arkadaşımız vanalı egzosun kendi kullanmamasına rağmen birinden duyduğu kadarıyla yakıtı %50 arttırdığını yazmış.

kendi aracıma ve arkadaşın aynı yaştakı (2012 model) bmw 316 aracına aynı anda vanalı taktırdık yaklaşık 7-8 ay önce. ikimizin aracıda önceden ne yakıyorsa şimdide aynı yakıtı tüketmekte. taktırmak isteyip bundan dolayı vazgeçenler olduysa diye düzeltmek istedim. tabiki sesi duyup gaza gelip daha çok gaza basıp devirli kullanırsanız doğal olarak yakıt artar :)

forumu az önce dolaşırken bakındım d tek kapı var baya ama makyajlısı az olabilir.

En azından son zamanlarda aktif üyelerde yok D kasalarda :)
süper ben ümraniyedeyim
dark_crow alican üsküdar...
dede corsa murat istanbuldayken ataşehirde... 1 tanesi 5 CORSA d bir araya geldiği bir iki buluşmamız oldu. bir dahakine bekleriz senide...

bu arada geçmiş mesajlara bakındım bir arkadaşımız vanalı egzosun kendi kullanmamasına rağmen birinden duyduğu kadarıyla yakıtı %50 arttırdığını yazmış.

kendi aracıma ve arkadaşın aynı yaştakı (2012 model) bmw 316 aracına aynı anda vanalı taktırdık yaklaşık 7-8 ay önce. ikimizin aracıda önceden ne yakıyorsa şimdide aynı yakıtı tüketmekte. taktırmak isteyip bundan dolayı vazgeçenler olduysa diye düzeltmek istedim. tabiki sesi duyup gaza gelip daha çok gaza basıp devirli kullanırsanız doğal olarak yakıt artar :)
Polisle bir sıkıntı yaşadınız mı herhangi bir çevirmede...
sağolsın alican sayesinde yarın bende egzoz taktırıyorum ama vanalı değil...

Geri