***corsa d club ***

En azından son zamanlarda aktif üyelerde yok D kasalarda :)
süper ben ümraniyedeyim
dark_crow alican üsküdar...
dede corsa murat istanbuldayken ataşehirde... 1 tanesi 5 CORSA d bir araya geldiği bir iki buluşmamız oldu. bir dahakine bekleriz senide...

olur herkesin uygun olduğu vakitlerde neden olmasın.

Polisle bir sıkıntı yaşadınız mı herhangi bir çevirmede...
sağolsın alican sayesinde yarın bende egzoz taktırıyorum ama vanalı değil...

ben bugune kadar hiçbir sorun yaşamadım. artık çoğu araba zaten oynanmış dakika başı modifiyeli araçlarla karşılaşıyoruz. daha önemli problemler var trafikte bu yüzden artık üstüne düşmüyorlar herhalde. daha beygiri yüksek haliye seside yüksek arkadaşlarımın araçları var onlardanda hiç sıkıntı yaşadıklarını duymadım.

ben bugune kadar hiçbir sorun yaşamadım. artık çoğu araba zaten oynanmış dakika başı modifiyeli araçlarla karşılaşıyoruz. daha önemli problemler var trafikte bu yüzden artık üstüne düşmüyorlar herhalde. daha beygiri yüksek haliye seside yüksek arkadaşlarımın araçları var onlardanda hiç sıkıntı yaşadıklarını duymadım.

Benim araba motoru itivari ile zaten bağırmaz 3000 devir üstü kullanmadığımdan sıkıntı yok sesten ziyade arabayı rahatlatır maksadıyla takıyorum. birde zaten tuv onaylı remus opc takılcak.

Benim araba motoru itivari ile zaten bağırmaz 3000 devir üstü kullanmadığımdan sıkıntı yok sesten ziyade arabayı rahatlatır maksadıyla takıyorum. birde zaten tuv onaylı remus opc takılcak.

Koyduğun şeye bağlı, zaten kat var arabada.

1. ilker_yusuf - Corsa D 1.2 Essentia - BEYAZ - 2012 - Manuel Vites
2.dark_crow - Corsa D 1.3 Essentia - BEYAZ - 2007 - Manuel Vites
3 . A.Murat Sunar - Corsa D 1.4 Enjoy - SİYAH - 2012 - A/T

Geri