***corsa d club ***

205-50 daha yakin 195-55 e. 205-55-16 aslinda daha konforlu olabilir ancak hem fark buyuyor hem de disariya cok tasiyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende 50 yanak düşündüm orjinal çelik jantlara umarım 205 uyar birde er300 takayım diyorum :)

Bu hafta hangi vardiyadasiniz Ilker bey ? Aksam soyledigim projeyi hallettigim de goruselim :)

Tapatalk Pro

İşe akşamları gidiyorum. ama servis var bu hafta 14:30 gibi evden çıkıyorum ama cuma günü gitmeme olasılığım olabililr öyle bir durum olursa ararım seni mallar bende fena: ) ayrıca telefon için yaptırdığım carbon çok kaliteli :)

İşe akşamları gidiyorum. ama servis var bu hafta 14:30 gibi evden çıkıyorum ama cuma günü gitmeme olasılığım olabililr öyle bir durum olursa ararım seni mallar bende fena: ) ayrıca telefon için yaptırdığım carbon çok kaliteli :)

Agzim sulandi :D Ben buralardayim biliyorsun :) Uskudar da in eve birakirim sorun yok :)

Tapatalk Pro

tüm corsa d cilere selamlar

arkadaşlar şu bagaj rafını bauhausdan malzeme alarak kendi imkanlarımla halletmeye çalışacam, ölçüleri konusunda bilgi paylaşabilirmisiniz

Flexfloor olculerini paylasmistim ben. Aradim forum da ama bulamadim. Olcay yada Ilker de duruyorsa eklerler belki.

Tapatalk Pro

Bridgestone sempati yarattı galiba sende :)

arkadaşta er300 vardı ordan biliyorum yol tutuşunu birde kış lastiklerinin tanesini 145 tlye aldım 8 taksikle sıkıntıda yaşatmadı michelinde durmu malum babalara hızlı girince salma eğilimi göteriyor bu yüzden virajlara hızlı giremiyorum:)

arkadaşta er300 vardı ordan biliyorum yol tutuşunu birde kış lastiklerinin tanesini 145 tlye aldım 8 taksikle sıkıntıda yaşatmadı michelinde durmu malum babalara hızlı girince salma eğilimi göteriyor bu yüzden virajlara hızlı giremiyorum:)

Continental a da bir bak Cagatay. Daha hic sorun yasatmadi bana :) Cok hizli gitme bizi uzme :D

Tapatalk Pro

Geri