***corsa d club ***

Arkadaşlar selam, ilandaki araç ve fiyatıyla ilgili düşüncelerinizi ricacederim

Opel Corsa 1.3 CDTI Sport 2008 Model 33.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 137104027

Bence fiyat normal pazarlıkta yapılabiir. Corsa sportları normal corsalarla karıştırmamak lazım. Geçenlerde TL corsa daha yüksek fiyata satılmıştı ve gerçekten keyifli araçlar. Görünüş çok güzel ne yapsam yakışıyor az yakıyor yazılım hava filtresi egzoz gibi uygulamalar yakışıyor.
Bursa plakalı bir corsa kırmızı renk satışta şuan zannediyorum daha önce araç istanbuldaydı. Araç sahibi yanlışım var düzeltebilir. Eğer sport olacaksa bence kırmızı tercih edilmeli.

Telefonuna bak İlker :)

Tapatalk Pro

Evet İlker
Ben aracı alalı 3 ay oluyor.
Darbesi değişeni kazasıda yok.
Araçta hiç bir sıkıntı yok motorunda yürüyenin de.
İstanbul ' da THY ' de çalışan uçak teknisyeni bir kardeşimden almıştım.
Araç yavaş geldiği için satıyorum , yoksa çok memnunum araçtan , Le Mans serisi bakıyorum.

Evet İlker
Ben aracı alalı 3 ay oluyor.
Darbesi değişeni kazasıda yok.
Araçta hiç bir sıkıntı yok motorunda yürüyenin de.
İstanbul ' da THY ' de çalışan uçak teknisyeni bir kardeşimden almıştım.
Araç yavaş geldiği için satıyorum , yoksa çok memnunum araçtan , Le Mans serisi bakıyorum.
Le mans serisinin de ben bu kadar performanslı ve bir çok arkadaşın istediği yanıtları verebildiğini düşünmüyorum. AÇıkcası özgür aldıktan sonra bende aracı yakından takip etmeye başladım ve gerçekten kendi kitlesini oluşturmuş bir araç... İnş istediğin gibi kazasız belasız bir tane Le mans bulursun.
Corsa yıda yne değerini bilcek bir arkadaşımız alır.Hayırlı olsun.

İnşallah bakalım acelemiz yok.
Umarım değer ve keyif bilen bir arkadaşa nasip olur.

Aracınız çok güzel gözüküyor fakat sunroof kriterime uymuyor ne yazık ki : /

Arkadaşlar, corsa d için orjinal irmscher panjur aldım y.dışından fakat son anda karar değiştirip sport yerine 4 kapı corsa aldığım için panjuru takmayacağım.

Ürün 2. el ve aldığım paraya 250 TL'ye vereceğim, ilan koymadım henüz. İsteyen olursa iletişim kurabilir benimle,

maşşşaalllahh... Müdür sis farı hakikatten şart yaa :) heleki araç beyazken çok iyi gösterir kendini :)

Sis farı yapıcam ama kafamda led yapmak var o yüzden biraz daha erteliyorum

Geri