***corsa d club ***

Evet Ilker 15'' jantlar :)
Dogrudur Cagtay motor soguktu o videoyu cekerken biz :) benimde aklimda ki soru isaretini yanitlamis oldun tesekkurler :)

Sent from my Discovery using Tapatalk

Dikkat ederseniz benim video dada duman atma yapmıştı. Bence sıkıntı yok ses aslında tatlı be abi :)

yok be abi içeri hiç gelmiyor gibi birsey birde o ses için 6000 devir/dk çevrilmez her an :)) hala çözemedim sebebini....

Aynen bir yerde bir sıkınyı var... yani dediğim gibi ben stock borularla almıştım sesi belkide geliştirmeyi onun için yapmışlardı. Ben hattaa o kadar ses vardıki orta susturucu mu yapsak diye düşünmüştüm.

Valla abi stock borular varken HIC ses yoktu :/
Iyice delirtti bilen edende yok... Moral falan kalmadi bende :/

Şaşkınım abi ne diim? arada bu kadar fark olması gerçekten saçma yani anlam veremedim.

Valla Ilkercim ne yakitta ayniyiz ne egzozda bu opelin standard is yaptigindan hic emin degilim anlamadim gitti :/

Aynen abi :) Senle değerlerimiz harbiden farkediyor :)
Arabayı aldığımdan beri en yüksek yakıt tüketimim ankara yolunca oldu. Hiç durmadan istisnai yerler hariç 140 altına inmeden otobandan ankaraya gittim geldim. 7.7 litre ile sabah 5 te çıktım ankaraya gittim akşam 17:00 istanbuldaydım bir kaç saatlik işim vardı. o zaman bile 7.7 yaktım :)

Arkadaşlar, geçenlerde balata değişimi esnasında tesadüfen bizim 16 jantların ağırlığına şahit oldum.. Arabaya acıdım yahu, böyle bir arabaya bu kadar ağır bir jantı nasıl koyarlar anlamadım..Jantı bir kişi zor kaldırıyor neredeyse...

Aynen abi :) Senle değerlerimiz harbiden farkediyor :)
Arabayı aldığımdan beri en yüksek yakıt tüketimim ankara yolunca oldu. Hiç durmadan istisnai yerler hariç 140 altına inmeden otobandan ankaraya gittim geldim. 7.7 litre ile sabah 5 te çıktım ankaraya gittim akşam 17:00 istanbuldaydım bir kaç saatlik işim vardı. o zaman bile 7.7 yaktım :)

Vallaha Ilker Ben en dusuk yakit tuketimini bursa ayvalik yolunda yaptim 100km/5.5 Lt 120km ortalama ile ama sehir ici 10 ile 9lt arasi degisiyor o da baska mesele :/

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:45 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:42 ----------

Bende 15" orjinal jant var gayet hafif :) 16" in okadar agir olmasi ilginc :/

Geri