***corsa d club ***

Selam arkadaşlar;
Corsa d 1.2 için ;orjinal Remus Egzoz alan var mı ?
Ben yeni taktırdım gram ses çıkmıyor anlamadım bu işi bilgisi olan var mı :/

Ben böyle bir ses alamadım :/
Pis moralim bozuldu yarın video eklemye çalısırım.
Bugün standart 42 lik boruyu iptal ettim yerine 51'lik taktırdım katalikten sonraya biraz düzeldi ama bu ses yok nedense :/
Herşeyiyle orjinal olmasına rağmen Remus'un :/
Ayrıca ek parça standart 42'lik boruya oturmadı, kaynak yapıldı :/
Tampon kesildi egzoz oturmadı duzgün :/
Eğzozun kafayı kestik bir daha kaynattık...
Çok canım sıkıldı çok :/

Ben böyle bir ses alamadım :/
Pis moralim bozuldu yarın video eklemye çalısırım.
Bugün standart 42 lik boruyu iptal ettim yerine 51'lik taktırdım katalikten sonraya biraz düzeldi ama bu ses yok nedense :/
Herşeyiyle orjinal olmasına rağmen Remus'un :/
Ayrıca ek parça standart 42'lik boruya oturmadı, kaynak yapıldı :/
Tampon kesildi egzoz oturmadı duzgün :/
Eğzozun kafayı kestik bir daha kaynattık...
Çok canım sıkıldı çok :/

Ben kullanırken tak diye oturdu ek parça aldık hafif boşluk vardı orayı kaynatmıştık. ama tamponu falan kestik tam oturmuştu. Valla hatta bu ses max 4000 devirde falan geldi... eşimde aracı kullandığından çok uzun kullanamadan sökmek zorunda kalmıştım ben...

Aynı egzoz zaten kutusu ve GM logolu etiketiyle geldi ne hikmetse ya usta beceriksizliğinden yada benim şansızlığımdan olmadı senin ki gibi :/ toplam 6 saat uğraştım son usta sağolsun 51'lik çekince çok hafif tatlı bir ses verdi ama bu sesi alamadım :/ bugün yarın eklerim videosunu :) çok moralim bozuldu çok :)

Alla alla gerçekten merak ettim bende benim beklentimden fazla vermişti. bende daha az ve tok bir ses istiyordum. ama sandığımdan yüksek çıktı. peki servisten mi sipariş vermiştiniz? 1.2 olanlar için mi? arabada hava filtresi yada benzer uygulama var mı?
Abi bu arada senin arabada yay var mıydı?

kaç kuruş bu alet dieselede olurmu

watch

Herşeyi opel'den sipariş ettim.
Açık hava filitresi Simota mevcut üstünde standart 42 lik egzoz borusu variken ses daha da cılızdı. 51 mm lik taktık hafiften topladı.
Evet yay mevcut araçta Vogtland 3.5mm 1 senedir kullanıyorum :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:15 ----------

Alla alla gerçekten merak ettim bende benim beklentimden fazla vermişti. bende daha az ve tok bir ses istiyordum. ama sandığımdan yüksek çıktı. peki servisten mi sipariş vermiştiniz? 1.2 olanlar için mi? arabada hava filtresi yada benzer uygulama var mı?
Abi bu arada senin arabada yay var mıydı?

kaç kuruş bu alet dieselede olurmu

Montaj hariç 484 tl araparça ve son susturucu dizelede uyumlusu var araca göre değişiyor. Dizelden ses alamazsın diye düşünüyorum Çağtay.

Benim ki sesten çok performans için:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çok birşey bekleme performans olarak :)
Yani kısaca son susturucu yerine başka birşey denemeni tavsiye ederim :)

Geri