corsa d ecoflex yazılımı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cagatay16
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu kouyu araştırdım aradan ama bulamadım umaraım daha önceden açılmamıştır corsa d 111. yıl cdti 75 hp olan aracımın yazılımını eco felxlerdekiyle değiştirsem bana yakıt tasarufu sağlar mı daha önceden böyle bişey duymuştum

11 kişi bakmış hiç bilen yok mu :(

ben astra H aracıma yaptrdım ama peformans artması gıbı bsey olmadı aksıne aracım dahada yavasladı :s yani şöle özetlıyım 1.vitesde 4000 devire daha kolay ulaşırken şuan arac daha yavas hızlanıyo. Belkide psıkolojıkdir bılmıyorum... Yakıt olarak bıraz azalma gözlemledim ama tam bir ölçümde yapmadım açıkcası.. Cok gerekli birşey oldugunuda acıkcası düşünmüyorum

ben astra H aracıma yaptrdım ama peformans artması gıbı bsey olmadı aksıne aracım dahada yavasladı :s yani şöle özetlıyım 1.vitesde 4000 devire daha kolay ulaşırken şuan arac daha yavas hızlanıyo. Belkide psıkolojıkdir bılmıyorum... Yakıt olarak bıraz azalma gözlemledim ama tam bir ölçümde yapmadım açıkcası.. Cok gerekli birşey oldugunuda acıkcası düşünmüyorum

peki fiyat olarak ne ödediniz

değiştirirsen aracındaki chip tuning uygulaması yok olur .75 hpye geri düşer.

Ecofelx yazılımın amacı emisyon değerlerini kontrol altına alıp az da olsa düşürmek ve az da olsa yakıt ekonomisi sağlamak için atılan bir yazılım

değiştirirsen aracındaki chip tuning uygulaması yok olur .75 hpye geri düşer.

Ecofelx yazılımın amacı emisyon değerlerini kontrol altına alıp az da olsa düşürmek ve az da olsa yakıt ekonomisi sağlamak için atılan bir yazılım

daha chip tuningi yapamadım şimdilik box var üzerinde

box takıyorsunuz sonra yazılım ıle guncelleteyım dıyorsunuz. boşa 30 lira vermeyın. box kullanıyorsunuz performans ıcın faydası olmaz. hatta ekonomiye yonelık yazılım oldugu ıcın aracınızın performansını köreltebilir

arkadaşlar bu kouyu araştırdım aradan ama bulamadım umaraım daha önceden açılmamıştır corsa d 111. yıl cdti 75 hp olan aracımın yazılımını eco felxlerdekiyle değiştirsem bana yakıt tasarufu sağlar mı daha önceden böyle bişey duymuştum
Aracınız şuanda kaç hp ve kaç nm? şuanki ortalama yakıt tüketiminiz nedir?

Geri