corsa d ecoflex yazılımı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cagatay16
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aracınız şuanda kaç hp ve kaç nm? şuanki ortalama yakıt tüketiminiz nedir?

ortalama yakıt tüketimi şu anda 5.7 şehir içi ve sürekli 3 binde değiştirerek üniye gidip gelirken önüm boşsa 150 160 ı buluyrum ama 5.7 yi hiç geçmiyor değer dynoyada çkarmadım ama kağıt
üstünde 97 hp 250 nm tork diyor

box takıyorsunuz sonra yazılım ıle guncelleteyım dıyorsunuz. boşa 30 lira vermeyın. box kullanıyorsunuz performans ıcın faydası olmaz. hatta ekonomiye yonelık yazılım oldugu ıcın aracınızın performansını köreltebilir

köreltiyormuş zaten serviste öyle dedi bende vazgeçtim 95 hpnin yazılımı diye dedim belki biraz performans sağlar araca

Tekrar eski yazlıma dönüşüm oluyomu acaba ecoflex yazılımdan ???

ortalama yakıt tüketimi şu anda 5.7 şehir içi ve sürekli 3 binde değiştirerek üniye gidip gelirken önüm boşsa 150 160 ı buluyrum ama 5.7 yi hiç geçmiyor değer dynoyada çkarmadım ama kağıt
üstünde 97 hp 250 nm tork diyor
Megachips lede bu seviyeye çıkarıyorlar zaten. bence aracı kurcalatmayın. değerleride gayet güzelmiş.

Megachips lede bu seviyeye çıkarıyorlar zaten. bence aracı kurcalatmayın. değerleride gayet güzelmiş.

megachipi 100 hp yapması için istiyorum sonrasınıda boxla desteklicem vede dynoya çıkarıcam bir sorum daha olacak egryi servsiete iptal ettirebilir miyim

yazılım yapılınca zaten gazihan yazılımdan kapatır istersen egr yi
bu ecoflex yazılım bende düşünüyordum ama dedikleri gibi ekonomiye yönelik bir yazılım oldugundan aracı köreltçeği kesin zaten şuanki yaktıgından memnunum pek te elletmek gibi niyetim yok ecoflex için:D box ta eğer olanagın varsa gazihan ın elinde dimsport rapid box lar var ondan al box konusunda en iyisi dimsport hem içerden açma kapama düğmesi bile var istediginiz zaman devreye giriyor

yazılım yapılınca zaten gazihan yazılımdan kapatır istersen egr yi
bu ecoflex yazılım bende düşünüyordum ama dedikleri gibi ekonomiye yönelik bir yazılım oldugundan aracı köreltçeği kesin zaten şuanki yaktıgından memnunum pek te elletmek gibi niyetim yok ecoflex için:D box ta eğer olanagın varsa gazihan ın elinde dimsport rapid box lar var ondan al box konusunda en iyisi dimsport hem içerden açma kapama düğmesi bile var istediginiz zaman devreye giriyor

box var şu anda elimde servisten almıştım o yüzden şimdilik sadece egryi iptal ettiricem serviste olursa serviste olmazsa gazihana chiple beraber gidiccem

bilen yok mu arkadaşlar egr iptalinin serviste olup olmadığını

ya çok pardon ben pek anlamıyom bu yazılım konularından ama , 2010 - 2011 corsa 1.3 cdti 75 hp ler zaten ecoflex değil mi ? benim arabanın arkasında ecoflex yazıyo ama yazılımla alakası yok mu arkada yazanın ?

Geri