Corsa d için ayak aydınlatması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cagatay16
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
anlaşılan orijinal lambalar alınacak :( onada 80 tl veremem falla..

neyse kardeşim sen bi dene oluyormu olmuyormu bende ona göre bakim..

Abi led döşense bile zaten güzel ve temiz bir goruntu için mika şart , bulabilecegim en hesaplı mika da buydu , yarın bakarım eger arkası sıgmaz ise arkasını kesip gene aynı mikaya güzelce Led döşerim sistem gene aynı ama biraz modifiye isteyebilir , ama sökerken sıgacak gibi gördüm sanki ;)

Abi led döşense bile zaten güzel ve temiz bir goruntu için mika şart , bulabilecegim en hesaplı mika da buydu , yarın bakarım eger arkası sıgmaz ise arkasını kesip gene aynı mikaya güzelce Led döşerim sistem gene aynı ama biraz modifiye isteyebilir , ama sökerken sıgacak gibi gördüm sanki ;)

Tamam o zaman senden haber bekliyorum. "Oluyor,sığıyor"dersen gidip aynısından alıcam.

Ewet oldu tam oturuyor herkese kolaygelsin

HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Polen filtremizide degistirelim bakimimizi kendimiz yapalim :) bu arada 15 bin km de bu kadar kirlenmesini beklemiyordum sok oldum :/

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1383998083556.webp
    uploadfromtaptalk1383998083556.webp
    44.9 KB · Görüntüleme: 63
Evet montajimizi yapalimfa bitsin artik :)

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1384004197368.webp
    uploadfromtaptalk1384004197368.webp
    50.6 KB · Görüntüleme: 60
Bakalım abi kısmet :)
Yarın bi deniyim ama gordugum kadarıyla sıgacak gibi , sıgmaz ise de led döşerim güzelce , çareler tükenmez , o ışık yanacak :D

halletmişsin galiba hayırlı olsun o polen filtresini bende anlamıyorum nasıl o kadar kirleniyor hava filteresiyle karşılaştır hava filtresinin yanında sıfır gibi kalır:)

halletmişsin galiba hayırlı olsun o polen filtresini bende anlamıyorum nasıl o kadar kirleniyor hava filteresiyle karşılaştır hava filtresinin yanında sıfır gibi kalır:)

Tesekkur ederim allahtan.arkasi.bosmus sorun yasamadim :) gayet guzel.oldu :) polen filtresini gorunce cok sasirdim artik 10 bin km den once degistiricem mazallah hasta bile yapar insani bu :/

Tesekkur ederim allahtan.arkasi.bosmus sorun yasamadim :) gayet guzel.oldu :) polen filtresini gorunce cok sasirdim artik 10 bin km den once degistiricem mazallah hasta bile yapar insani bu :/

yapar yapmaz mı alerji varsa o küf kokusu adamı tıkar:)

Geri