Corsa d için ayak aydınlatması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cagatay16
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sagol , ampuller geldı 4 adet yazmıstım 1 pakette 2 tane varmıs o kadar ucuza 2 tane olacagını dusunmemıstım sonucta elımde 8 adet ampul olmus oldu :) zararı yok ama alacak olanlar 2 adet ampul sıparısı verebılırler :)

Mika da yarın elımde olacak montajı haftasonu yaparım sanırsam :)

sagol , ampuller geldı 4 adet yazmıstım 1 pakette 2 tane varmıs o kadar ucuza 2 tane olacagını dusunmemıstım sonucta elımde 8 adet ampul olmus oldu :) zararı yok ama alacak olanlar 2 adet ampul sıparısı verebılırler :)

Mika da yarın elımde olacak montajı haftasonu yaparım sanırsam :)

Peki bunun montajını yaparken tavan döşemesi sökülecekmi?

Peki bunun montajını yaparken tavan döşemesi sökülecekmi?

Kesınlıkle hayır , kablo A sol sutundan geçiyor ordan ek alıp butun ısıklara dagıtıyoruz , bu sayede tepe lambası ıle senkronıze calısmıs paspas ısıklandırmamıza kavusmus oluyoruz.

Kesınlıkle hayır , kablo A sol sutundan geçiyor ordan ek alıp butun ısıklara dagıtıyoruz , bu sayede tepe lambası ıle senkronıze calısmıs paspas ısıklandırmamıza kavusmus oluyoruz.

Adım adım resimlerseniz çok makbule geçer.. kabloları nereden gecirdiniz nereye sakladiniz... hepsi lazım:)

Kargo elime ulasmis durumda yanlis gonderi sonucu mavi renkli.mika gelmis, ugrasmak istemedigimden geri gondermedim, sari ampul.taktigimizda.beyaz bir isik veriyor benim icin sikinti yaratmiyor , yarin hava guzel olursa montaja basliyacagim ;)

HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1383932075112.webp
    uploadfromtaptalk1383932075112.webp
    43.8 KB · Görüntüleme: 51
Kargo elime ulasmis durumda yanlis gonderi sonucu mavi renkli.mika gelmis, ugrasmak istemedigimden geri gondermedim, sari ampul.taktigimizda.beyaz bir isik veriyor benim icin sikinti yaratmiyor , yarin hava guzel olursa montaja basliyacagim ;)

sabırsızlıkla bekliyoruz :) bol foto çekmeyi unutmayalım :)

Dayanamadim elimde fenerle parcaladim arabayi 15 dakikami almadi ama abi bu parcalar birlesikmis be tek parca halinde komple elime geldi parcalar :) buyrun foto

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1383935973664.webp
    uploadfromtaptalk1383935973664.webp
    45.4 KB · Görüntüleme: 52
Simdi sira delik delmeye geldi parca geregi yuvarlak deligimizi gerek matkap gerekse isitilmis tornavida yardimi ile.deliklerimizi deliyoruz ;)

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1383936347350.webp
    uploadfromtaptalk1383936347350.webp
    53.6 KB · Görüntüleme: 48
Geri