Corsa D Kol Dayama

baya hoş durmuş.Hatta benim araçda koltukların deri kısımlarıyla da uyum sağlar almayı düşünüyorum bundan

s6001321ws7.jpg
s6001321ws7.jpg
s6001320tn2.jpg
s6001319wf8.jpg
slm arkadaşlar kol dayama işini bende cok araştırdım servis falan dahil en uygununu buldum servisin 250 ytl taktığı kolcakla hemen hemen aynı 2 aydır kullanıyorum cok memnunum otomotiv şehri olan bursada bile gidip aramadan internetten şipariş ettim 10 dakikada şarjlı tornavidaya gerek kalmadan taktım kol dayama kısmı sürgülü saklama gözü var elfreninede elgel olmuyor işte resimleri.

bu harbiden güzel duruyo

lll

Son düzenleme:
arkadaslarnebde corsa c var nerden bulabılırım benım araca uyan kolcak ve ne kadardır fıyat olarak

benim gibi 3.5 metrekarelik bi halı at ortaya olsun bitsin :)
benim kol dayama orjinal.. 2006 da 150 ytl ye taktırmıştım.. kendisi gayet şık.. ses çıkarmayan.. el frenini etkiliyo gibi gözüksede çok az etkileyen.. tavsiye edebilceğim bi parçadır...halının altından artık göründüğü kadar..
grnt178me7.jpg

lll

Son düzenleme:
araca taktığım tek parça kol dayamadır ve orjinal olmasından yanayım şahsen.. bütünlük bozulmuyo orj. olunca.. abi bu arada halı olarak 3.5 'u geçme derim :) biz 4.90'lık koyduk bagaj kapağı açık kaldı.. dayımın pick up bi iki günlüğüne eskişehire gidince dükkanda satılan halıların transferlerini yapmak bizim corsaya düştü.. corsanın bi bunu yapmadığı kalmıştı zaten:) yani halılar emanet ehuehu halı almayı düşünüyosan eğer SARAY TİFFANY serisini öneririm 375 ytl fiyatı.. kolumun altındaki tuft modeli o sana yaramaz..
grnt031fz6.jpg

Geri