Corsa D Kol Dayama

evet Oktay kolçaklar birebir aynı yanlız markalar farklı

evet Oktay kolçaklar birebir aynı yanlız markalar farklı
sen taktırmışsın galiba .güncel bi resmini yayınlar mısın burda?
ben almanyadan irmscher sipariş vermeyi düşünüyorum açıkcası.her ne kadar fiyat biraz çok gibiyse de araca 25-30 ytl lik kolçak takmak istemiyorum.bu tür ürünleri kullanan arkadaşlar kızmasın bana hemen:D sadece ben orjinal ve uzun ömürlü bir parça olmasını istiyorum.

arkadaşlar armster marka buldum internetten bi arkadaşta.corsa c ve corsa d için 1 er adet var elinde.d olanı ben alacağım:) diğerini isteyen olursa haber versin.fiyat 165 ytl diyor.

arkadaşlar markasına ne gerek var birebir aynısı benim taktığım gayet güzel cokta memnunum 35 ytl nerde 165 ytl nerde okadar para vermeyin

orjinalide dahil tüm sonradan takılma kolcaklar ses yapıyor takır tukur kesinlikle tavsiye etmem 170 lkira verip serviste taktırdım daha önceki 40 liralıgı söküp taktılar aynı ses gürültü kirliligi ... kırdım attıım sinirden yerlere caldım

arkdaşlar bnde yaptırdım opel corsa d ye kolluk fakat orjinal olmadığında tabikide bazı problemler yaşıyabiliyoruz yaptırırken arabayı genelde bn kulladığın için kendime gore yaptırdım ayarını monta ayarını fakat babamın hosuna gitmiyo ve o kaldırıyo kullanırken yani bi bakıma biraz kaliteli olmalı ve kendi isteğinize gore ayarlanıyor montajı o yuzde ona dikkat edilmeli ve surgulu olanlarıda pek tavsiye etmiyoryum

Armster İstanbulda Citroen bayiisinde satılıyor. En son sorduğumda 180 lira demişlerdi. Opel servisinde 300 lü rakamlardan bahsetmişlerdi. 30 - 40 liralık kolçaklar benimde hoşuma gitmiyor. Koltuğa sabitlenenler var ama kesinlikle tafsiye etmiyorum bu Doblo tarzı arabalarda görmüşsünüzdür ama dediğim gibi kesinlikle yapmayın. Onun geri dönüşü yok. Yoltuğu sökecek,süngerini kesecek, iskeletine kaynak yapacak, birde renklerin uyduramıyacaklar, yükseklik ayarıda çoğunda yok, koltuğu biraz yatırdımmı dimdik olacak, Bide biraz zaman geçtimi kaynak kırılacak hadi bida başta. Sinirlendin mi söküp atamazsında onun için hiç düşünme ve corsa için çokta çirkin görünür.
Biraz para harcarasan Armster çok güzel ama dediğim gibi pahalı. Fotoğrafları kendi sitesinde var.

Ahmet Altınçubuk

işte sizze kol dayama

arkadaşlar ben de uzun süredir kol dayama için araştırma yapıyorum. ve armster hakkaten çok daha kaliteli ve uyumlu duruyor....

ama nette şu ürünü gördüm ve tıpkı arrmster in kopyası gibi ve acayip ucuz
daha almadım ama size bi hayrım dokunsun dedim... işte meraklısınna

40 tl ---- http://urun.gittigidiyor.com/Koltuk-Arasi-Kolcak_W0QQidZZ17337137

Geri