Corsa D Lsd Kapi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nightboy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende yaptırmaman kanısındayım hem türkiye şartlarında fazla kullanışlı görmüyorum ben.

Boş arabada LSD kapıye ne gerek varki?
Önce bir body kit yaptır. Beğenmiyorum demişsin ama 3 alternatifin var.
Sonra bir angel eyes far iyi gider.
Bir OPC ve GSI jant fena olur.
Hava filtresi yapabilirsin.
Üstüne üstlük motora performans konusunda kalan parayla epey birşey yapabilirsin.
Turbo bile takarsın arabana.
Düşün bunların hepsi yerine bir LSD kapı mantıklı mı?
Bir arkadaşta söylemiş LSD son nokta olur ancak arabada

hiçbir mantığı yok LSD kapının, açması bi dert binmesi bi dert... parası da çuvalla...

Boş arabada LSD kapıye ne gerek varki?
Önce bir body kit yaptır. Beğenmiyorum demişsin ama 3 alternatifin var.
Sonra bir angel eyes far iyi gider.
Bir OPC ve GSI jant fena olur.
Hava filtresi yapabilirsin.
Üstüne üstlük motora performans konusunda kalan parayla epey birşey yapabilirsin.
Turbo bile takarsın arabana.
Düşün bunların hepsi yerine bir LSD kapı mantıklı mı?
Bir arkadaşta söylemiş LSD son nokta olur ancak arabada

araba boş değil zaten çok doluda değil gerçi 17 jant hava filtresi orta egzost iptali yed performans son susturucu ses sistemi angel eye far uzun kısa sis xenon film cam yay takmak gibi düşüncem var ama burda alt yapı yapılıyo çok çukur var ondan ayrıca 1.4 arabada turbo ne kadar işe yarar ki

Basıncı orta değerlerde kendisi biraz büyük bir turbo arabanı en azından 110 beygire çıkartır. Chip tuning, egzoz hava filtresi yada intercooler derken 130 beygirleri görebilirsin. O da yetmiyor dersen motoru biraz sağlamlaştırıp birde nos basarsın al sana 150 beygir. Yolda GSİ OPC tokatlarsın sonra :)
Turbonun yanına birde blow off tadından yenmez :D

Yok ben görüntü için istiyorum dersende dediğim gibi jantı var body kiti var (IRMSCHER steinmetz opc line) onları beğenmezsen özel döküm yaptırırsın kafana göre. O da olmadı ön arka opc tampon alırsın.

Bunların hepsi LSD kapı fiyatına olabilicek şeyler. Para/Performans yada Para/Görüntü açısından düşünürsen hepside kapıya göre daha faydalı.
Bir düşün kapıların günde kaç saniye açık duruyorki?

turbo baya işe yarar be ustam şöyle bi 1.1 bar ve üstü ivmelenmeye mağrus kalınca hele bide sonunda cuffffffssssss varsa ohoooooooo :D

Basıncı orta değerlerde kendisi biraz büyük bir turbo arabanı en azından 110 beygire çıkartır. Chip tuning, egzoz hava filtresi yada intercooler derken 130 beygirleri görebilirsin. O da yetmiyor dersen motoru biraz sağlamlaştırıp birde nos basarsın al sana 150 beygir. Yolda GSİ OPC tokatlarsın sonra :)
Turbonun yanına birde blow off tadından yenmez :D

Yok ben görüntü için istiyorum dersende dediğim gibi jantı var body kiti var (IRMSCHER steinmetz opc line) onları beğenmezsen özel döküm yaptırırsın kafana göre. O da olmadı ön arka opc tampon alırsın.

Bunların hepsi LSD kapı fiyatına olabilicek şeyler. Para/Performans yada Para/Görüntü açısından düşünürsen hepside kapıya göre daha faydalı.
Bir düşün kapıların günde kaç saniye açık duruyorki?

çok güzel söylüyorsunda turbo bi bulsam düzgün bi fiyata arabaya uyan yemişim kapısını ama işte bulamıyorum :S

hayalperest modifiyeler bunlar. bınmesı de cok dert. bence bıtane lsd araba bul. 10 kere ınıp bin. 4. de sıkılır bınmezsin

ya usta bnece sat aracını gıt bı tane gsı yada opc al o kadar para vercegıne yok turbo taktır yok sunu yap bunu yap olcagına orjınalden yapılısını al gene aynı sey sonucunda lambo kapıda bı ıse yaramaz kı bosuna masraf bence kı corsada daha bosuna masraf aracın dıreksız olur belkı bı hava katar ama bızım bı tanıdık 206 tek kapıya takmıstı hıcte guzel durmuyodu2 ay sonrada sokturdu zaten...

Geri