corsa dizel 111.yıl serisimi?yoksa makyajlı yeni dizel enjoy mu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alsef
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

alsef

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, corsa 1.3 dizel enjoy modelinden almak istiyorum.Bayileri aradığımda isterseniz 111.yıl dizel enjoy verebiliriz 33.000 TL ye dediler, yada makyajlı yeni dizel enjoy alabilirsiniz, o da 34.500 TL dediler..Aralarındaki farkı sordum, sadece önde ufak şekil değişiklikleri var ama donanım aynı dediler..Kafam baya karıştı açıkçası..Bi arkadaşımda gördüm 111.yıl modelinin ön konsolu parlak siyah ve çok şık duruyordu ama yeni makyajlıda bu yok sanırım..hangisini almak mantıklıdır?bilgisi olan varsa bana bir karşılaştırma yapabilirse çok memnun olurum..bir de sıfır araba almak için uygun bir zamanmıdır?tecrübeli arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum..
saygılar..

Arkadaşlar merhaba, corsa 1.3 dizel enjoy modelinden almak istiyorum.Bayileri aradığımda isterseniz 111.yıl dizel enjoy verebiliriz 33.000 TL ye dediler, yada makyajlı yeni dizel enjoy alabilirsiniz, o da 34.500 TL dediler..Aralarındaki farkı sordum, sadece önde ufak şekil değişiklikleri var ama donanım aynı dediler..Kafam baya karıştı açıkçası..Bi arkadaşımda gördüm 111.yıl modelinin ön konsolu parlak siyah ve çok şık duruyordu ama yeni makyajlıda bu yok sanırım..hangisini almak mantıklıdır?bilgisi olan varsa bana bir karşılaştırma yapabilirse çok memnun olurum..bir de sıfır araba almak için uygun bir zamanmıdır?tecrübeli arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum..
saygılar..

111. yıl özel seri corsa modeli full bir araç ama şu anki haliyle eski makyaşsız modeli olacağından dolayı benim tercihim yeni makyajlıdan yana olurdu ama donanım olarak aralarında ne gibi farklar var bilemiyorummm

araçlar arasında ki donanım farklarını tam olarak araştırın ama yinde gönlüm yeni yüzden yana

Enjoy 111. Yıl

Deri Direksiyon Simidi
Koyulaştırılmış arka camlar
Piano Lake Ön Konsol (Siyah)
111.Yıl Paspasları
Karartılmış Farlar
Kapı direklerindeki Siyah Bantlar

Makyajlı Kasa

Yenilenmiş Ön Tampon ve Farlar
Gündüz Farı

Color Edition

Makyajlı kasa alacaksanız Enjoy yerine 1300 TL fark ile Color Edition almanız daha mantıklı olacaktır. Adı Üzerinden bol bol renklendirmişler :)

• Uzaktan kumandalı deri direksiyon simidi
  • Alaşımlı pedallar
  • Parlak siyah renkte tavan (Siyah gövde rengi seçilirse tavan ile gövde rengi aynı renk olmaktadır)
  • Koyulaştırılmış arka camlar
  • Koyu renkli stop lambaları
  • Spor tasarımlı krom görünümlü egzoz borusu
  • Japon siyah parlak orta konsol
  • Gövde renkleri ile uyumlu havalandırma çıkışı çerçevesi

Aklımda kaldığı kadarıyla arasındaki farklar bu şekilde ama hangisini tercih etmeliyim sorusuna cevap veremiycem. Bir tarafda 111. Yıl olarak üretilmiş özel bir seri diger tarafta Makyajlanmış kasa.

Son düzenleme:
resimler yanıltıcı olabilir yakından görmek lazımm

111. yıl

Opel-Corsa_5-door_2007_1024x768_wallpaper_02.jpg

makyajlı model

Vauxhall-Corsa_2011_1024x768_wallpaper_03.jpg

alıntıdır
http://www.opel.com.tr/opel-serisi/...deller-ve-aksesuarlar/dosemeler-modeller.html

Yeni Opel Corsa Essentia

Sınırsız eğlencenin başlangıcı. Yeni iç dekor ile geliştirilmiş üst seviye standart donanım.
Standart donanım içeriği:

• Sürücü ve yolcu ön hava yastıkları
  • Ön yolcu hava yastığı devre dışı bırakma düğmesi
  • Emniyet kemeri ikazı
  • Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu
  • Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon
  • ABS
  • Klima
  • Uzaktan kumandalı merkezi kilit
  • Kapıdan kapıya aydınlatma
  • Gündüz Farı
  • Sürüşe Duyarlı Fren Lambası (ABL)
  • Hız uyarısı
  • Renkli camlar
  • Ön koltuk sırtlarında cepler
  • Yolcu tarafında makyaj aynalı güneşlik
  • Üçlü Bilgi Ekranı (TID)
  • Mat krom görünümlü orta konsol
  • Akıllı bagaj rafı
  • Gövde renginde tamponlar
  • Müzik sistemi için direksiyondan kumanda
  • Radyo CD MP3 çalar, 7 adet hoparlör ve aux-in girişi
  • 185/70 R14 lastikler ile 14˝ çelik jantlar
  • Tam boy yedek lastik
  • 195/55 R 16 lastik ve 16˝ alaşımlı jantlar opsiyonel olarak sunulmaktadır.
  • Elektrikli yan aynalar
  • Punch Elba siyah döşeme
Corsa5-door_FeaturesSpecs_Trims_vi_3_Enjoy_310x180_1150_co115_i01_003_rgb.jpg

Yeni Opel Corsa Enjoy

Daha fazla renk seçeneği, daha fazla bireysellik ve daha fazla eğlence demek. Yeni dekor ve yeni koltuk kumaşı üç farklı renk kombinasyonunda sunuluyor.
Standart Essentia özelliklerine ek olarak:

• Yan hava yastıkları
• 60/40 katlanabilir arka koltuk minderi
• Çift katlı fonksiyonel bagaj
• Gövde rengi kapı kolları
• Mat krom görünümlü orta konsol
• Deri kaplı direksiyon simidi
• Yol bilgisayarı ve hız sabitleyici
• Ön sis farları
• Isıtmalı yan aynalar
• Reflection koltuk kumaşı, Çelik Mavisi veya Tobasco Turuncusu döşeme rengi.
• 195/55 R 16 lastik ve 16˝ alaşımlı jantlar
• 1.3 DTE 95 hp Start Stop modelinde 15˝ alaşımlı jantlar standart olarak sunulmaktadır.

Stripes paketi: (opsiyonel olarak sunulmaktadır) Kaput, tavan ve bagaj kapağı üzerinde beyaz ya da siyah çift şerit, beyaz ya da siyah yan aynalar ve 17” beyaz ya da siyah jant içeren paket

Başlangıç Fiyatı 32.508 TL

Corsa5-door_FeaturesSpecs_Trims_vi_3_Cosmo_310x180_1150_co115_i01_007_rgb.jpg

Yeni Opel Color Edition

Parlak Siyah tavan, çarpıcı renkler, iç mekanda renkli dekor elemanları ve donanımın öne çıkan özellikleriyle üst düzey tarzın ifadesi.

Standart Enjoy özelliklerine ek olarak:

• Uzaktan kumandalı deri direksiyon simidi
  • Alaşımlı pedallar
  • Parlak siyah renkte tavan (Siyah gövde rengi seçilirse tavan ile gövde rengi aynı renk olmaktadır)
  • Koyulaştırılmış arka camlar
  • Koyu renkli stop lambaları
  • Spor tasarımlı krom görünümlü egzoz borusu
  • Japon siyah parlak orta konsol
  • Gövde renkleri ile uyumlu havalandırma çıkışı çerçevesi
  • 195/55 R 16 lastiklerle 16˝ alaşımlı jantlar
Opsiyonel olarak 17” siyah alaşımlı jantlar sunulmaktadır.

Başlangıç Fiyatı 33.880 TL

Son düzenleme:
Yeni tasarım color edition hoş gibi :) 111.yıl gerçekten özel bir seri ama ben olsam her türlü makyajlı kasa alırım.

Resimlerden bakıp makyajlı corsa alıyordum araç bayiye geldiğinde detaylı inceledim ön taraf hiç hoşuma gitmedi vazgeçtim Enjoy 111.yıl corsa aldım.Tavsiyem makyajlı corsayı gidip incelemen değişen sadece ön far ve tampon.

Bende resimlerden bakıp makyajlı corsa alıyordum aracı bayide incelediğimde ön taraf hiç hoşuma gitmedi makyajsız 111. yıl aldım.Değişen sadece ön far ve tampon aracı detaylı incelemeden karar verme bence.

Geri