corsa dizel 111.yıl serisimi?yoksa makyajlı yeni dizel enjoy mu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alsef
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
oğuz arkadaşım tavsiyen için teşekkürler, 1.3 benzinli model yok gerçi ama 1.2 benzinliden çok daha az yakacağı kesin dizelin..ama şöylede bit durum var çok uzun fazla yol katetmeyeceksen dizel kendini anca 4 yılda amorti eder, yan, 4 yıllık yakıtı peşin ödeyip arabayı almak gibi birşey oluyor dizel araba almak..çok fazla kullanmayacak biri için..ben günde 30 km den ayda 1000, yılda da 10000 km yapacak kapasitede biriyim..ondan kafam karışık dizelmi benzinlimi diye..çok sağolasın..

sefa kardeşim
%100 dizel yılda 10000 km demek yılda 1000 1200 tl kadar yakıt karı demek sizde bu aracı 5 yıl kadar kullanacaksınız bu da 5 ile 6000 tl arası kar ve aracı satarken de dizel bnzinliden temizliğine göre 2-3000 tl kadar fark olacaktır yani fark şu ki aracı alırken arada ki 4-500o tl lik farkı karlı bir şekilde kapatıyorr

tümarla yine görüştüm benzer şeyi bana da söylediler yeni kasa enjoy 35 gibi rakamlara olucağını yanlışlık bizden kaynaklanıyorsa özür dilediler

Kesinlikle Makyajlı zaten 111.yıl donanımı ondada var ve hem yeni hemde daha sevimli ve dikkat çekici :pon:

hayırlı olsun şimdiden ...

Geri