::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
15-16 diyosunuz ama kimse 2006 model corsayı o paraya vermiyo. o kadar çok satıcı ile konuştum ki yok bulamıyorum ah keşke bulsam.
ha bu arada peugeot 307 xt premium tiptronik 2004 model bir araç buldum araba full. ve fiyat 18500 bana çok iyi gibi geldi. biraz pazarlık da yapılabilir. peugeot nasıldır arkadaşlar.

evet fiyat iyi gibi arkadaşımda 2003 full 307 var arabasından memnun yalnız onun aracı benzinli 1.6 16v çok yaktığından bahsediyor. Ben 40 lt ile 700 km yapıyorum dediğimde içi gidiyor :D

ben de yakıttan korkuyorum. ama aracın çok fazla özelliği var. Hoşuma da gitti. Astra biraz daha ucuz olsa gider astra alırım tabiki.

ben de yakıttan korkuyorum. ama aracın çok fazla özelliği var. Hoşuma da gitti. Astra biraz daha ucuz olsa gider astra alırım tabiki.

bu bahsettiğim arkadaşıma geçenlerde corsa b marka araç 307 kırmızıda dururken arkadan vuruyor ve corsada 2500 ytl hasar meydana gelmiş 307 de nemi var hiç bir şey yok gerçekten şaşırdım. Sadece tamponu çizilmiş o kadar.

bu bahsettiğim arkadaşıma geçenlerde corsa b marka araç 307 kırmızıda dururken arkadan vuruyor ve corsada 2500 ytl hasar meydana gelmiş 307 de nemi var hiç bir şey yok gerçekten şaşırdım. Sadece tamponu çizilmiş o kadar.

Corsa önden vurduğu için daha çok pahalı bir hasar meydana gelmesi muhtemel.

Peki 2002 model tiptronik 67000 km 1.2 motor corsa 13.500,00 YTL bu fiyat nasıl araç temiz. Allah aşkına yardım edin bu kadar kararsızlık olmaz yaw.

Corsa önden vurduğu için daha çok pahalı bir hasar meydana gelmesi muhtemel.

Peki 2002 model tiptronik 67000 km 1.2 motor corsa 13.500,00 YTL bu fiyat nasıl araç temiz. Allah aşkına yardım edin bu kadar kararsızlık olmaz yaw.

Ford Fiestada düşünebilirsiniz güzel arabalar 1.4 16v versiyonları az yakıyor. Corsa almadan önce gönlüm fiestadaydı açıkçası.

Corsa cdti ortalama 160 binlira yakıyorsa fiestada 190-200 yakıyor. Ve 2 nci elde sanırım corsadan biraz daha uygun olabilir.

ford hiç bakmadım. biraz da başka araçları araştırayım. Uygun fiyata bi corsa bulamadım.

sdc10470jv6.jpg

Geri