::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
07012009054mx9.jpg
07012009055ro5.jpg

07012009056jk9.jpg

şimdilik resimler bu kadar
3.5 Eibach Yay + Valeo Stoplar + Orijinal İrmscher GSİ Spoiler

corsa başlığına daha yeni giriorum burak aracın harika ya kazasız belasız kullanmak nasip etsin allah , ya bende istiyorum şu merceklilerden :o

siyah stoplarını şimdi görmek kısmet oldu yüksel.. tekrar hayırlı uğurlu olsun ayrıca kazasız belasız inş :)

yüksel valla bu hafif kaza iyi yaradı sana, akşam pek inceleyemedim epey uykusuzdum ondan abi erken kaçtım önceki günlere göre.. :D
irmscher spoiler çok hoş oldu gerçekten..
şimdi iş çıtaları boyamakta.. bir de abi bagaj alt etek yaptıralım :D
geçen konu açmıştım..
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=37546

acaip iyi duruo..

corsa başlığına daha yeni giriorum burak aracın harika ya kazasız belasız kullanmak nasip etsin allah , ya bende istiyorum şu merceklilerden :o
teşekkürler seninki de maaşallah.nazar değmesin..mercekli farlar ve karartmalı arka stoplar orjinalden var bende.ama fiyatlarını biliyosun mercekliler oldukça pahalı.ama kazalı araçlardan çıkma temiz elde edebilceğin bi yer olabilir.iyi araştırmak lazım..

corsa d dede kesinlik coupe diorum.. güle güle kullanın...

mercekli farın fiyatını bilmiorum ama bizim burda 2.5 ay önce falan siyah stoplar çifti 200liraydı orjinal valeo

corsa d dede kesinlik coupe diorum.. güle güle kullanın...

mercekli farın fiyatını bilmiorum ama bizim burda 2.5 ay önce falan siyah stoplar çifti 200liraydı orjinal valeo
meftun benm stopları vuranın sigortası karşıladı gerçi ama fiyatlarını öğrendim GM damgalı Valeo üretimi bizzat baktım , 165 lira tanesi :eek:

doğrudur yüksel.. bu benim dediğim 2.5 ay önce falandı ayrıca aksarayda sem tuningin az ilersinde valeo bayisi var.. yani adamın tabelasında valeo yazıo sadece.. dükkanın girişinde direk valeo silecekler falan var.. adamda bi sürü katalog falan.. ben sis farı için gittiğimde adam katoloğu açtı baktı baktı ya corsa c için valeonun yoktu sis falan derken ben stopları gördüm katalogda abi dedim almıycam ama ne kadar merak ettim işte 200 dedi çiftine başka dükkanlar 230 240 falan fiyat verir sana dedi öleydi muhabbet.. para olsa mercekli far sorucam oraya alamıycağım için sormak ayıp olur şimdi :)
bu arada emrenin arabayı satcağı yok galiba yüksel.. sürekli bişeyler eklemeye başladı arabasına xenon corsa kapı eşik çıtaları falan..

evt ondan ümidi yitirdim ztn ya meftun nolusun şu mercekli farları bi soruver acayip kafam bozuk merceksiz ışık çok dağılıyor aydınlatma süperde yediğim küfürün hakkı hesabı yok beyaw

Geri