::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
efe yükselin taktığı tip mp3-cd çalar 1100TL denildi ama hiç indirim yok bunda.Fiyat değişiklik göstericektir biraz ancak bu kadar para verilir mi bilmem.daha farklı ses ve görüntü çalışması yapılabilir bu fiyatla..herşey için erken ama yaza bi projem var,eger olursa ben çıkarıorm benim çaları..o zaman satıcam sitede..

efe yükselin taktığı tip mp3-cd çalar 1100TL denildi ama hiç indirim yok bunda.Fiyat değişiklik göstericektir biraz ancak bu kadar para verilir mi bilmem.daha farklı ses ve görüntü çalışması yapılabilir bu fiyatla..herşey için erken ama yaza bi projem var,eger olursa ben çıkarıorm benim çaları..o zaman satıcam sitede..

teşekkürler Burak ilgin için, yanlız ben orjinali bozmak istemiyorum.. ama dediğin gibi 1.100 tl. biraz fazla.. gider sağlam bir oto teypçide lensi değiştiririm yada temizletirim, en azından sorunsuz kullanırım..

bu arada, senin teybin resmi varmı? yani ön konsolun?

ben teybi 50 euroya aldım 30 euro kargo tuttu 130 lira trt bandrol parası , 30 lira damga parası , 40 lira ekran , soketler 50 lira işte tümü bu kadara mal oldu değermi tartışılır
bu arada burağın konsol benmkinin aynısı

ben teybi 50 euroya aldım 30 euro kargo tuttu 130 lira trt bandrol parası , 30 lira damga parası , 40 lira ekran , soketler 50 lira işte tümü bu kadara mal oldu değermi tartışılır
bu arada burağın konsol benmkinin aynısı

aslında değer valla Yüksel, yani bence çok güzel olmuş senin aracın içi.. zaten aracı neredeyse Cosmo yaptın, ondan gurur duyuyorum seninle..

ama öte yandan, sen çok ilgilisin araba konusunda.. yani elinden herşey geliyor, baksana tamamen değiştirdin aracı yani bir model yükselttin.. bana bıraksan ben yapamam yaniii..

yukarıda yazdığın uzunca mesajı okudum, terimlerin bir kısmını anlamadım bile.. Ankara'da olsan direk yapışırdım sana, şunu yapalım, bunu yapalım diye.. ama malesef...

ondan, dediğim gibi bukadar uğraşamayacağıma göre gider lensi temizletir yada değiştiririm, kafam rahatlar en azından..

çok teşekkür ederim ama yoruldum bişiler ekle onu yap bunu et kafam sürekli onlarla meşgul eklenecek çok şey var aslına bakarsan ama arabada bir abs bile yok neden bu kadar çabalıyorum bazen şaşıyorum bana kalsa çoktan satmıştık ama araba babamn sonuçta

bu arada gönderdiğin fotoğraflar için çok teşekkür ederim artık benimde sizinkiler gibi bi harita okuma lambam var hemde üzerinde mikrofonda var cuk oturdu tavan lambası acaba bi bluetooth işine bendemi girişsem :D

çok teşekkür ederim ama yoruldum bişiler ekle onu yap bunu et kafam sürekli onlarla meşgul eklenecek çok şey var aslına bakarsan ama arabada bir abs bile yok neden bu kadar çabalıyorum bazen şaşıyorum bana kalsa çoktan satmıştık ama araba babamn sonuçta

biliyorum, bunu konuşmuştuk ama olsun yinede ellerine sağlık..

arabayı satıp yenisi almadan, gittin yeni bir Corsa yaptın neredeyse.. resimlerden herşey belli oluyor.. :D

teşekkürler Burak ilgin için, yanlız ben orjinali bozmak istemiyorum.. ama dediğin gibi 1.100 tl. biraz fazla.. gider sağlam bir oto teypçide lensi değiştiririm yada temizletirim, en azından sorunsuz kullanırım..

bu arada, senin teybin resmi varmı? yani ön konsolun?
yükselinkinin aynısı hemen hemen.

Geri