::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Buda benım aracım 1.4 Swing Corsa B
dsc03729ie4.jpg

adszko0.jpg

dsc03744pq3.jpg

bu corsa b ler kolay kolay eskimiyo galiba.. maşallah yeni gibi duruyo..
ön panjurda da bi oynama var galiba o da güzel durmuş..

şu corsa c lerin yan maşpiyelleri nerde satılıyor ve fiyatı ne kadar

orjinalin tanesi 200 tl civarı buna artı olarak 4 adet çamurluk ağız bagalitinide değiştirmen gerek 250tl civarıda onlar en önemliside marşpiyelde onun oturacağı tırnakları yaptırmak gerekir yani 650 tl + işçilik ( 8 adet mm olarak ayarlanması gereken tırnak yapımı ve boyası)

orjinalin tanesi 200 tl civarı buna artı olarak 4 adet çamurluk ağız bagalitinide değiştirmen gerek 250tl civarıda onlar en önemliside marşpiyelde onun oturacağı tırnakları yaptırmak gerekir yani 650 tl + işçilik ( 8 adet mm olarak ayarlanması gereken tırnak yapımı ve boyası)
kardeşim neden bilmiyorum ama arabanı çok begeniyorum. ve bunu ılk kez bir corsa c için soyluyorum. o da enteresan

kardeşim neden bilmiyorum ama arabanı çok begeniyorum. ve bunu ılk kez bir corsa c için soyluyorum. o da enteresan

Melih kardeşim çok saol. Talibi de çok:)...Ben arabaya baya emek verdim.Yıllardır opelin içinde bulunmamda çok etkili bence.Bu arada senin araba da çok iyi. İstersen jantları bi süre değişebiliriz:) o da çok hoşuma gidiyo

Irmsher ön panjur yakıyor ortalığı :)

Geçenlerde opel egem de 275 e bıraktılar spoileri alınca ona para kalmadı :)

benim acaba panjurum ne zaman olcak tesisatımın borcu bitse bende alıcam maşallah gerçekden çok hoş duruyor panjurunuz...

yukarda okudum aradınız teypden orjinal mp3 cd çalar bende var 1100 yazmışsınız iyi bir fiyata düşünebilirim satmayı

Geri