::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Saolun arkadaşlar bakalım servisten çıkacak duruma göre hareket edicem.Ama sıkıldım bu işten o kadar uğraş para,emek,zaman harca şerefsizler resmen tuzak çukur açsınlar hiçbir uyarı levhası,ısık vs koymasınlar bütün emeklerin boşa gitsin.Tabi ön tamponunda elden geçmesi gerekiyor.Eğer bir değişiklik olmazsa şu anki kararım arabayı isteyen bir arkadaşım vardı.Onun arabasını alıcam corsayı vericem '2005 bmw 320i standart olarak binip hayatıma öle dewam edicem...

arabanın sadece karterinde çatlak tesipt edilmiş.yrn arabanın satışını veriorum diğer arabanın satışını alıyorum, arkadaşlar artık corsam yok...

arabanın sadece karterinde çatlak tesipt edilmiş.yrn arabanın satışını veriorum diğer arabanın satışını alıyorum, arkadaşlar artık corsam yok...

gerçekten üzüldüm abi belediyenin yaptığı hatadan dolayı corsa gidiyor ne diyim Allah herşeyin hayırlısı nasip eylesin bmw de güzel araç ama senin corsa da modifiyeli çok hoş duruyor

gerçekten üzüldüm abi belediyenin yaptığı hatadan dolayı corsa gidiyor ne diyim Allah herşeyin hayırlısı nasip eylesin bmw de güzel araç ama senin corsa da modifiyeli çok hoş duruyor

teşekkürler sanırım benim yaptığım şekilde dolaşmaya dewam edicektir...artık standart olarak hayatıma dewam edicem

teşekkürler aslında uzun zamandır istenen bir durumdu ama ben yanaşmıyordum corsamdan kopma niyetinde değildim....

herşeyin hayırlısı abi ne diyelim ama gerçekten bu belediyelere lanet olsun başkasının modifiye ettiği araba bile aynı duruma düşse benim içim cızlıyor ama gerçekten yine ufak bi olayla yırtmışsın abi sana bunu da söyliyim

herşeyin hayırlısı abi ne diyelim ama gerçekten bu belediyelere lanet olsun başkasının modifiye ettiği araba bile aynı duruma düşse benim içim cızlıyor ama gerçekten yine ufak bi olayla yırtmışsın abi sana bunu da söyliyim

evet öle hayırlısı benim sadece karter çatlamış arkadaşın typerda altta baya bir masraf çıkmış...lanet olsun

bizim bi tanıdık mercedes vito ile 6 mt lik kazılmış çukura düştü araba perte ayrıldı çocuk bi tane uyarı tabelası olmamasından yakınıyordu belediyeyi mahkemeye vermişti sonuç ne oldu hala daha belli değil

Geri