::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selçuk abi garajımıza uğramışsın ordan gördüm sonar angel ların yanında parça vermiyorlar duy dediğin soketi soruyorsun öyle düşünerek konuşuyorum soket birebir uyumlu orjinal farı söküp sonar takılınca direk uyum sağlıyor

yasin sinyaller için demiştim sinyallerin duyları çıkmıyor diye duymuştum angellarda orjinaller kullanılıyormuş.

Neyse artık aldım bakalım :rolleyes:

hayırlısı olsun abi güle güle kullan sonar angel larını inşallah yakın zamanda fotolarını görürüz

Farların buğu yapmaması için herhangibir silikon vs çektinizmi ?

hayır abi silikon vb. bişey kullanmadık direk taktık ve yıkamalarda buğu filan yapmadı bugüne kadar 1 aydır kullanıyorum sorun olmadı inşallah bundan sonrada olmaz ayrıca fiyatı da uygunmuş aldığın sonarların ben 351 tl ye almıştım :)

hayır abi silikon vb. bişey kullanmadık direk taktık ve yıkamalarda buğu filan yapmadı bugüne kadar 1 aydır kullanıyorum sorun olmadı inşallah bundan sonrada olmaz ayrıca fiyatı da uygunmuş aldığın sonarların ben 351 tl ye almıştım :)

umarım sorun yaşamazsın. 1 haftadır araştırıyorum fiyat konusunda en uygun bu sitede gördüm. taksitli 275/10 a kadar bölüyorlar nakit tek çekim 260.

kargoda ücretsiz.

http://www.tuningpiyasa.com/pinfo.asp?pid=1039

bende eliftuning den almıştım :) birazcık kazıklanmışım

yok kazıklanmamışsın aslına bakarsan ben 6 aydır alıyorum alıcam derken bir türlü sıra gelmemişti fyat olarak hep 340-370 arası idi. google a yazdım rasgele buldum bu siteyide kampanya yapmışlar sağolsunlar.

aaaa selçuk abi şimdi baktım da %25 indirime girmiş tuning piyasa yoksa yine eliftuning den pahalıymış :)

bu arada sizi de combo garajımıza bekleriz her zaman arada uğrayın güzel muhabbetlerimize katılın bizde elimizden geldiğince gelmeye çalışırız

Geri