::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet abi bakalım buluşma öncesi temiz temiz... :D:D yağmur çamur olmasa bari detaylı temizlik sonrası :D:D

dsc01388a.jpg

dsc01390q.jpg

Eski cc20 kaset çalar teybimi söküp Sıfır CD30 mp3 ümü taktım.
Kardeşim Yunus Akdemir'e çok teşekkür ederim.​

deniz bunların renkleri cok uyumsuz olmuş mp3 çalar ıle, sonrası ne olacak sımdı ben onu merak edıyorum. yanı komple o kısmı boyatsan klımanın yon tuşları falan da boyanacak. bende ona cozum bulsam boyatıcam o paneli.

deniz bunların renkleri cok uyumsuz olmuş mp3 çalar ıle, sonrası ne olacak sımdı ben onu merak edıyorum. yanı komple o kısmı boyatsan klımanın yon tuşları falan da boyanacak. bende ona cozum bulsam boyatıcam o paneli.

Valla orjinali gibi söküp takıp yapmaya çalışıcaz birşeyler, fakat bunun için biraz zaman gerekli :)

corsa d modeli ama olsun çok da göze batmıyor :D yalnız boya işlerini hallet bence de, basit işlem...

hayır mesela klımanın 1-2-3 tuşları var. o tuşların boyasız kalması lazım. nasıl olacak?

corsa d modeli ama olsun çok da göze batmıyor :D yalnız boya işlerini hallet bence de, basit işlem...

Astra H çıkması teyip hafifi uçkenlik var ama olsun benim hoşuma gidiyor.
Boyama işlemi basit fakat emek ve zaman ayırmak gerek forumda yapmış olan bi kaç arkadaş var detaylı resimlerinide koymuşlar sagolsunlar :)

Geri