::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
xenon kit taktım ya sorunu yapanda xenon ampülünün yüksek gerilim kablosunun abs beynine yakın olup manyetik alan yaratması. Eski ampüllerde sorun olmuyordu bunun markası farklı sözde daha iyisi ama manyetik alan yaratıyor ne kadar olsa.

ben ön tampona yakın bi yere montelettim sorun olmuyor :)

Selçuk Hayırlı Olsun, güle güle kullan, angel ile çekilmiş fotolarını bekliyoruz

gece ve telefon çekimi çekimler kötü

28092009070.jpg

28092009065.jpg

28092009069.jpg

selçuk abi güzel olmuş güle güle kullan inşallah sorunsuz bir şekilde kullanırsın

şimdilik tek sorun far ayarını daha tam olarak istediğim gibi yapamadım. Daha önce orjinal farlarda xenon larla görüş daha iyiydi. Sanırım mercek kalitesinden kaynaklanıyor.

Mercekleri ayar civatasından en geriden en öne getirdim dün görüş biraz daha iyi oldu ama yinede zayıf bence.

en sevmediğim yanı yolda ışığın ulaştığı son nokta mor olarak çizgi şeklinde gösteriyor.

Bu arada benim sonarlarda far motoru kullanılabiliyor ancak orjinaller uymadı yada ben takamadım. 2-3 gündür araştırıyorum kesin bir bilgiyede ulaşamadım.

gule gule kullan selcuk. cok yakışmış. sana bır gsı ızgara lazım artık. bide ince fazla kalın puntolarla olmayan goze pek batmayan bir app plaka lazım. benim hondadaki mesela. imzamdan belli oluyomu bılmıyorum.

gule gule kullan selcuk. cok yakışmış. sana bır gsı ızgara lazım artık. bide ince fazla kalın puntolarla olmayan goze pek batmayan bir app plaka lazım. benim hondadaki mesela. imzamdan belli oluyomu bılmıyorum.

teşekkürler. gsi ızgara düşünüyorum inşallah en kısa zamanda. App plakalarım kömürlükte yatıyor yazdırırken fransız kalın punto yazdırmıştım bi acayip durdu çıkardım.

App de mühür olayı sakat polislerle uğraşmakta istemiyorum mühürlü app için 200 tl lerden bahsediyorlar. En güzeli yeni plaka çıkarttırıp güzelce tabelacıda boyatmak.

Geri