::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla ben sureklı bırseyler değiştiriyorum arabada. yerli yersiz bilmiyorum ama değiştiriyorum. motor kulağını 3 kere yansanayı değiştirdim. 1 kere de son sefer orjınal gm kullandım 140 tl vererek. 2 ayda gene kopmak uzeere. deliriyorum. neden yapar anlamıyorum.

motor kulağının koptuğu nasıl anlaşılıyo ?

ben biraz yol yaptıktan sonra motor sıcakken , rolantide 5 6 sn de bir motordan ufak bir sarsıntı hissediliyo her zaman yapmıyo galiba, genelde aracı biraz yorduğumuz hafiften devirli kullandığımız trafiğe girdiğimiz .. vs. zamanların sonucunda bu oluyo..

varsa bilgisi olan yardımını esirgemesin :)

bu arada bilstein lar hayırlı olsun melih, umarım memnun kalırsın..

hakanli abinin arabasında da bilstein vardı , memnundu ama onunkilerin rengi sarıydı sanki :)

bu kumho ku31 nasıl lastik 100 tl ye buldum acayip kararsız kaldım.

michelin veya biridgestone a 190 vermeye değermiki

walla geçen lüks bi arabanın üzerinde gördüm kumho :)

şuan benim lastikte balon var 1 aydır falan öle biniyorum, inan diken üstündeyim.. basmayım diyorum 80 90 ı geçmeyim falan ama bazı yerlerde mecburen 130 140 lara çıkıyosun, ve hep aklım çıkıyo lastik birden patlarsa falan diye..

yani demek istediğim lastik işi önemli , kumhoyu iyice araştırmadan alma, mesela Umut abide de kumho vardı yanlış hatırlamıyosam ona falan sor, ama bi lastiği en az 3 sene falan kullancaksanda ve para durumunda müsaitse iyi bilinen markaları tercih et bence..

bu arada en kral benim :) 155 80 13 lastik pirelli (dandik belki ama kafan rahat kullanıyosun :) ) 60-70 lira falan

bilstein lar model model olabilir bir fikrim yok ilk kez kullanıyorum ve sıyah + bandrollü çıktı. şu an için gayet memnunum. bu arada 185 55 15 az kullanıldıgı ıcın pahalı. 195 50 15 bakarsanız daha uygun fıyatlar. hemde daha ıyı viraj performansı verır

bu da blinstein in sitesinden bir resim. 2 farklı modelmiş gerçekten. bizimki siyah :)
sarı olanlar high performance modelleri. bize high performance gerek yok :)

http://www.bilstein.de/products/universal-spare-parts/bilstein-b2.html

Son düzenleme:
hazırlanıyosunuzzz dımıııı bakın app lerı sıparış ettım sımdıı ona gore... :) rakiplerim iyi hazırlansınn

motor kulağının koptuğu nasıl anlaşılıyo ?

ben biraz yol yaptıktan sonra motor sıcakken , rolantide 5 6 sn de bir motordan ufak bir sarsıntı hissediliyo her zaman yapmıyo galiba, genelde aracı biraz yorduğumuz hafiften devirli kullandığımız trafiğe girdiğimiz .. vs. zamanların sonucunda bu oluyo..

varsa bilgisi olan yardımını esirgemesin :)

bu arada bilstein lar hayırlı olsun melih, umarım memnun kalırsın..

hakanli abinin arabasında da bilstein vardı , memnundu ama onunkilerin rengi sarıydı sanki :)
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=38912

ıyııııı hadı bakalım gorucezz rakıpppp . sen benım anket sonuclanana kadar yanımda değil karşımdasın ona goree :D ehehehe

Geri