::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
http://www.sahibinden.com/corsa_c_spor_yaylar-11WQQaXQQ18120138WQQpXQQdisplayitem?

Şöyle bir ilan gördüm de, fiyat uçuk geldi, ama eğer gerçekten diğer donanımlardaki standart yaylara göre 2 cm indiriyor ise uygun bulursam alırım, çünkü bana yeter.

İki temel sorunum kalıyor bunları halledersem beni rahatsız eden;

1- Kolçak
2- Spoiler

Bu ikisi hakkında da tavsiyelere açığım.

Bu Spor Paket yayları ile ilgili durum gerçek mi yoksa geyik mi arkadaşlar?

Kolçak ve Spoileri hallettim gibi parçalar gelince detaylı resim ve yorum yapacağım...

Arkadaşlar ben aracı 15000 e aldım. Çelik jant spoiler vb. gibi ekstra donanımlar vardı üzerinde. Aracımdan çok memnunum sorunum yok. Fakat bakıyorum bazı elemanlar 16-15 yazan essentia ilanlarına bu fiyata abartmışsın vb. yorumlar yapıyorlar. Aracım 112 binde şuan. Bunları gördüğümde acaba diyorum :D Hakkaten artık araçlar çok mu ucuzladı. Ben alalı 3 ay olmadı daha..

Çelik jantı spoileri 2. elde para yapmıyor maalesef araçtaki aksesuarlar görsel olarak göze hitap ettiği için sadece aracın satışını biraz daha kolaylaştırıyor denebilir. 2004 essentia 1.2 1.4 ler o fiyatlara gidiyor senin aracın dizel her türlü 2004 model olduğunu bile varsayarsam 15.000 tl normal bir rakam.

Çelik jantı spoileri 2. elde para yapmıyor maalesef araçtaki aksesuarlar görsel olarak göze hitap ettiği için sadece aracın satışını biraz daha kolaylaştırıyor denebilir. 2004 essentia 1.2 1.4 ler o fiyatlara gidiyor senin aracın dizel her türlü 2004 model olduğunu bile varsayarsam 15.000 tl normal bir rakam.

Anladım aynı ben de öyle düşündüm zaten. Araç çok hoş duruyor. Bi tek bazı yerlerde tampon vb. bazı bölümlerde ufak çizikler var. Bide tampon altı ek kısımdaki fiberde boya atmış onları halledebilirsem eğer ki satmayı düşünürsem, çok zorlanacağımı düşünmüyorum. Gerçekten aracımı seviyorum. Maşallah 3 aydır tık yok. Nazar değmesin kontağı 2 konumuna getiriyorum sabahları -10 derece, 3sn bekliyorum tek marşda canavar... İnşallah böyle devam eder. Bunun için güzel bir bakım yaptıracağım nisan ayına doğru. Şimdilik bir sıkıntısı yok fakat motor yağı ve filtreleri değişmem lazım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben aracı 15000 e aldım. Çelik jant spoiler vb. gibi ekstra donanımlar vardı üzerinde. Aracımdan çok memnunum sorunum yok. Fakat bakıyorum bazı elemanlar 16-15 yazan essentia ilanlarına bu fiyata abartmışsın vb. yorumlar yapıyorlar. Aracım 112 binde şuan. Bunları gördüğümde acaba diyorum :D Hakkaten artık araçlar çok mu ucuzladı. Ben alalı 3 ay olmadı daha..

Opel Corsa 1.2i Twenport Essetia 14350'ye aldım siyah :hıh:

düzeltme:Dizelmiş :)

Son düzenleme:
garaj yine stand by da..

2005 model Opel Corsa 1.2i Twenport Essetia 16v 80hp Siyah araç aldım dün. klimanın devire etkisi nasıldır? yani ben 1'de kullandığımda devir sanki biraz fazla düşüyor? Birde başka topic'te sorduğum soruyu burdada sorayım. Modeli belli aracımda arkada kampana önde disk şeklindedir değilmi?

herkese slmlar.
ben de 26 aralıkta 2. el 2009 Essentia 1.2i 16v aldım.ama araç 8000 kmdeydi çizik dahi yoktu ve ek olarak aldığım kadın park sensörü taktırmış,kapı kolları gövde rengindeydi,alt motor koruma taktırmış ve çelik jant taktırmış. 20 000 liralaya aldım.nasıl sizce bana baya uygun geldi fiyat :)

Geri