::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hepsı yapar. fırın boya yapan yer nasıl yapamam demiş hayret. sıs farlarını da 130 lira cıvarı depo marka bulup taktırabılırsın o yuvalara. 50 tl de montajı tutar sanırsam.

Anladım. Ama bu üstünde boya olayı iyiymiş. İnşallah guzel bir şekilde hallederim... Çok sinirlerimi bozuyor o beyaz lekeler...

kolçak için hepsiburada.com dan aldım ben gayet kullanışlı ve araç için uyumlu ancak montajının çok iyi yapılması gerekir aksi takdirde zamanla ses yapmaya başlıyor.

http://www.hepsiburada.com/special-...?categoryid=260649&productid=otm301125#tablnk

İki farklı renk seçeneği mevcuttu bende siyah olanı var.

Spoiler için ise kesinlikle irmscher diyorum.

dscn1306om9.jpg

dscn1306om9.jpg
tampon eki ne kadar da güzel yaaa..

o arka tampon irmscher zaten..

spoiler için GSI ı tek geçerim ben de :):)

cd70 navi veya dvd90navi ile CID color info display.. tadından yenmez de ebay de de pahalı çok :) bakalım yüxx bulg.dan getirecek inş :):)

Bu ekranı buraya montajını kim yapıyor? Ya da şöyle sorayım. Bunlar için özel uğraş gerekli mi? Yoksa her araba için özel yerler bu uygulamaları her araba için uygulayabiliyor mu? Gerçekten güzelmiş... Açılır kapanır değil demi bu?

:):) yuxx yapıyor :) açılır kapanır değil, zaten şu an eksik... şapkasız çıkmam abi :)
yakında geliyoooo...

Arkadaşlar ben aracı 15000 e aldım. Çelik jant spoiler vb. gibi ekstra donanımlar vardı üzerinde. Aracımdan çok memnunum sorunum yok. Fakat bakıyorum bazı elemanlar 16-15 yazan essentia ilanlarına bu fiyata abartmışsın vb. yorumlar yapıyorlar. Aracım 112 binde şuan. Bunları gördüğümde acaba diyorum :D Hakkaten artık araçlar çok mu ucuzladı. Ben alalı 3 ay olmadı daha..

Geri